Antosik Maksiu

 

Stowarzyszenie Pomocy Chorym Dzieciom LIVER zwraca się do Państwa z bardzo gorącą prośbą o udzielenie pomocy finansowej

 Maksymilianowi Antosik,

który jest po operacji rodzinnego przeszczepienia fragmentu wątroby. Część swojej wątroby podarowała mu mama.

Maksiu Antosik urodził się 11 stycznia 2013 roku z marskością wątroby o nieustalonej etiologii. Dzięki pomocy lekarzy z CZD w Warszawie od 12 listopada 2013 roku jest już po operacji rodzinnego przeszczepienia wątroby. Jest pod stałą opieką medyczną i jego stan poprawia się każdego dnia.

Jednak by mógł dobrze się rozwijać musi zażywać leki immunosupresyjne PROGRAF, CELLCEPT jak i inne wspomagające organizm synka. Codziennie dostaje lek VALCYTE, NYSTATYNE, BISEPTOL, ACESAN, ASMAG, URSOPOL, VIT. D3, DICOFLOR 30, CIPROFLAXIN.

Zwracam się do ludzi o szlachetnym sercu by wspomogli leczenie mojego synka Maksa. Jest taki mały a już musi zmagać się z chorobą i cierpieniem. Jest bardzo dzielnym chłopczykiem, jednak cały czas wymaga wsparcia wielu lekarzy. Jest bardzo ruchliwy i musimy uczęszczać na terapię i wspomaganie psychologiczne. Nie znamy powodu nadpobudliwości Maksa i musimy mu pomóc. Mimo że jest nam ciężko to cieszymy się że możemy być razem i tworzyć wspaniałą rodzinę. Mały Maksiu jest całym moim światem, kocham go i będę walczyć by miał wszystko co jest mu potrzebne.

Bardzo proszę o pomoc i wsparcie dla Maksa na leczenie, leki i rehabilitację, na terapię psychologiczną by mógł wyrosnąć na zdrowego chłopca.

Serdecznie dziękuje mama Hyla Magdalena.

 

Stowarzyszenie udostępnia swoje konto bankowe. Można na nie dokonywać wpłat w złotówkach. Wpłaty są potwierdzane.

RAIFFEISEN BANK nr konta

94 1750 0012 0000 0000 2068 7444

koniecznie z dopiskiem Darowizna na rzecz Maksymiliana Antosik

lub

PODARUJ 1% podatku dopisując

nr KRS: 0000 124 837

Cel szczegółowy: Antosik Maksymilian

ZA DOKONANE WPŁATY DZIĘKUJEMY W IMIENIU MAKSA  Z RODZICAMI I NASZYM WŁASNYM

Stowarzyszenie Pomocy Chorym Dzieciom LIVER

Share Page