Cieślak Norbert

Stowarzyszenie Pomocy Chorym Dzieciom LIVER zwraca się do Państwa

z bardzo gorącą prośbą o udzielenie pomocy finansowej

Norbertowi Cieślak,

który 24 kwietnia 2018 roku przeszedł transplantację wątroby

z powodu  autoimmunologicznego zapalenia wątroby.

Norbert Cieślak od 12 lat choruje na autoimmunologiczne zapalenie wątroby. Przez pierwszych kilka lat leczony był w szpitalu w Bydgoszczy. Od roku 2007 jest pacjentem CZD w Warszawie. Po paru latach zaczęły rozwijać się też inne choroby takie jak colitis ulcerosa, małopłytkowość oraz żylaki przepływu. Około dwóch lat temu stwierdzono u syna marskość wątroby, a później również pierwotne stwardniające zapalenie dróg żółciowych. We wrześniu 2014 roku przeszedł operacje z powodu krwawienia z dwunastnicy. Od tego czasu jego stan się znacznie pogorszył, często przebywa w szpitalu, przechodził w różne badania w celu przygotowania do przeszczepu wątroby od zmarłego dawcy. Od 19 grudnia 2014 roku jest zarejestrowany w Krajowej Liście Oczekujących na przeszczepienie wątroby. 26 stycznia Norbert miał ponowny epizod krwawienia z przewodu pokarmowego trafił do szpitala im. A. Jurasza w Bydgoszczy. Lekarze by zatamować krwotok  musieli przeprowadzić ponowną operację dwunastnicy,  przez jakiś czas był utrzymywany w śpiączce farmakologicznej.

24 kwietnia 2018 roku u Norberta lekarze musieli przeprowadzić transplantację wątroby z powodu niewydolności wątroby. Obecnie Norbi czuję się dobrze lecz cały czas wymaga kosztownego leczenia.

Norbert jest naszym jedynym synem i robimy dla Niego wszystko co możliwe, ale w ostatnim czasie wydatki na leki, szczepionki, wyjazdy i pobyt w szpitalu znacznie wzrosły. Dlatego zwracamy się do ludzi dobrej woli o wsparcie na leki i leczenie Norberta.

Norbert wraz z Rodzicami proszą o wsparcie finansowe na leczenie.

Stowarzyszenie udostępnia swoje konto bankowe.

Można na nie dokonywać wpłat w złotówkach:

Wpłaty są potwierdzane.

 

Darowizna na rzecz Norbert Cieślak

RAIFFEISEN BANK

nr konta

94 1750 0012 0000 0000 2068 7444

lub

PODARUJ 1% podatku dopisując

nr KRS: 0000 124 837

Cel szczegółowy: Cieślak Norbert

ZA DOKONANE WPŁATY DZIĘKUJEMY W IMIENIU NORBERTA  Z RODZICAMI I NASZYM WŁASNYM

Zarząd Stowarzyszenia Pomocy Chorym Dzieciom LIVER

Share Page