Grant Razem Możemy Więcej – realizacja

logo projektu charytatywnego Razem Możemy Więcej

Stowarzyszenie Pomocy Chorym Dzieciom Liver zostało Laureatem V edycji Konkursu Grantowego RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ! zorganizowanego przez DOZ Fundację dbam o zdrowie.
Budżet projektu w wysokości 200 tys. zł przekazany zostanie na wsparcie w zakupie leków i środków medycznych dla osób chorych najbardziej potrzebujących. Z projektu pt. „ Razem Możemy Więcej” w naszej organizacji skorzysta łącznie około 200 osób.

Projekt dedykowany będzie Podopiecznych Stowarzyszenia i rodzin w trudnej sytuacji finansowej i materialnej potrwa do końca września 2017 r. Pomoc przekazana zostanie w postaci kart możliwych do realizacji w aptekach na terenie całego kraju.

Nasza Organizacja jest partnerem strategicznym DOZ Fundacji dbam o zdrowie od 2015 r. Projekt niwelujący bariery w dostępie do leków wśród naszych Podopiecznych realizujemy nieprzerwanie od 2012 roku.

symboliczny czek na kwotę 100 tys. Pieniądze zostaną przeznaczone na zakup lekarstw, sprzętu medycznego, szczepionek, odżywek i suplementów diety dla Podopiecznych Stowarzyszenia w całej Polsce

Wszystkich chętnych i uprawnionych do skorzystania z pomocy zapraszamy do kontaktu na adres emailowy lub kontakt telefoniczny: 500 460 255 lub 12 6545299.

Share Post