LIVERIADA 2014 w centrum Polski

LIVERIADA 2014 – Zapraszamy

Stowarzyszenie Pomocy Chorym Dzieciom Liver we współpracy z ich rodzicami zaprasza wszystkich chętnych – podopiecznych Stowarzyszenia Liver oraz dzieci ze schorzeniami wątroby na wyjazdowe warsztaty rodzinne – LIVERIADA 2014, które zostaną zorganizowane najprawdopodobniej w centralnej Polsce we wrześniu 2014r. Dołożymy wszelkich starań, żeby możliwie maksymalnie obniżyć koszty wyjazdu przy wsparciu sponsorów.

Liveriada z

Zapraszamy na LIVERIADĘ

W planie są warsztaty dietetyczne dla rodziców oraz zorganizowane zajęcia dla dzieci w tym czasie. Wyjazd ma również na celu integrację z osobami o podobnych problemach i wymianę doświadczeń. Pozwoli też na oderwanie od codzienności przewlekłego leczenia i odpoczynek w przyjaznym rodzinie miejscu.

Ponieważ jest to pierwsza tego typu inicjatywa, aby ułatwić organizację warsztatów, zorientować się w ilości chętnych i dopasować do tego zarówno miejsce jak i formę przeprowadzonych zajęć, prosimy o wypełnienie poniższego zgłoszenia i przesłanie go na adres mailowy, lub pocztowy stowarzyszenia najpóźniej do dnia 16.06.2014r.  Założyliśmy ograniczenie wieku dzieci biorących udział w warsztatach do maksymalnie 10 lat, ale w przypadku dostępności miejsc i indywidualnych ustaleń dopuszczamy możliwość uczestnictwa również starszych dzieci. Ostateczne potwierdzenie uczestnictwa będzie konieczne dopiero po podaniu konkretnych warunków i terminu wyjazdu.

Chętnych prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego na LIVERIADĘ 2014 - dziękujemy.

Formularz Zgłoszeniowy na LIVERIADĘ 2014
* indicates required field

Opiekun 1

Opiekun 2

Rodzeństwo 1

Rodzeństwo 2

Poniżej alternatywna wersja zgłoszenia w pdf oraz docx. Prosimy o jej wypełnienie i wysłanie na adres liver@liver.pl lub pocztą do Stowarzyszenia (tylko jeśli nie uda się wypełnić i wysłać formularza)

PDF

zgloszenie Liveriada 2014

DOCX

zgloszenie Liveriada 2014

Share Post

Leave a Reply