Liverlandia – spotkanie Podopiecznych w Radocza Park

Szanowni Podopieczni !

plakat Liverlandia

W dniach 29.09.2017-01.10.2017 zorganizowane zostanie spotkanie Podopiecznych Stowarzyszenia Liver w miejscowości Radocza w Hotelu Radocza Park (ul. Parkowa 1 34-100 Radocza koło Wadowic) o charakterze integracyjnym, rozrywkowym oraz edukacyjnym pod nazwą Liverlandia.

Agenda spotkania przewiduje:

Piątek – początek Liverlandii rozpocznie się kolacją grillową około godz. 18.00. Czas będzie przeznaczony na zapoznanie się uczestników, posilenie się i rozlokowanie się w zarezerwowanych pokojach.

Sobota – po śniadaniu około godz. 9.00 -9.30 zbieramy się przed Hotelem i wyjeżdżamy do Energylandii w Zatorze. Bawimy się zaopatrzeni w suchy prowiant (będą bony pieniężne do zakupu posiłków na miejscu) do kolacji zaplanowanej też około 18.00. Po kolacji  mamy zaplanowane animacje i różne zabawowe atrakcje.

Niedziela – po śniadaniu  mamy wykłady o odżywianiu przed transplantacją i po transplantacji oraz o infekcjach prowadzone przez Pani Prof. Annę Liberek oraz dr Sabina Więcek.

Króciutkie prelekcje przedstawią również nasi dorośli Podopieczni (kilkoro).

W trakcie wykładów i prelekcji animatorzy będą się zajmować i zabawiać dzieciakami. Obiecali, że co jak co ale nudno to nie będzie.

Spotkanie zakończy się pożegnalnym obiadem w niedziele po południu.

Mamy jeszcze parę wolnych miejsc i zainteresowanych prosimy o kontakt emailowy (liver@liver.pl ) lub telefoniczny +500 460 255. 

Spotkanie jest przeznaczone dla Podopiecznych Stowarzyszenia, zarejestrowanych w Stowarzyszeniu i utrzymujących z nim kontakt na „bieżąco” , którzy są po transplantacji organu lub mają w niedalekiej perspektywie konieczność przeszczepu wątroby. Niestety nie możemy zaprosić wszystkich chętnych ponieważ nie mamy na to dostatecznych środków i możliwości – dlatego prosimy, aby Ci Podopieczni którzy już brali udział w takich spotkaniach w tym roku zrozumieli, że musimy im odmówić. Ktoś kto nie brał udziału w takich spotkaniach ma po prostu pierwszeństwo przed tymi, którzy skorzystali z benefitów zjazdów organizowanych przez inne organizacje.

Szczegóły spotkania będziemy podawać na naszej stronie oraz Facebooku. Prosimy o wyrozumiałość w tej kwestii.

Serdecznie pozdrawiamy !

Stowarzyszenie Pomocy Chorym Dzieciom Liver

 

Share Post