Odlotowy mix sportowy – Ratujemy Gosię

Kochani jesteśmy Wam bardzo wdzięczni za okazaną pomoc i włączenie się w akcję ratowania Małgosi. Niestety z powodu niekorzystnych okoliczności nie udało się w zaplanowanym terminie zebrać uczestników w ilości gwarantującej przeprowadzenie imprezy zgodnie z zaplanowanym harmonogramem. Z tego właśnie powodu, aby dać sobie czas na zsynchronizowanie możliwości czasowych wszystkich uczestników imprezy zmuszeni jesteśmy przesunąć termin, w którym impreza zostanie przeprowadzona. Nie rezygnujemy więc z przedsięwzięcia ale przesuwamy termin jego realizacji. W krótkim czasie poinformujemy wszystkich, kiedy odbędzie się Odlotowy mix sportowy – ratujemy Małgosię. Wstępnie przewidujemy, że będzie to koniec kwietnia lub początek maja 2017r.

wolontariusze i Stowarzyszenie Liver

Odlotowy Mix Sportowy

Odlotowy Mix Sportowy to wyjątkowe wydarzenie w ramach akcji charytatywnej Ratujemy Gosię. To impreza charytatywna, która odbędzie się 18 marca 2017 r. na terenie 32 Bazy Lotnictwa Taktycznego w Łasku. Celem jest zebranie środków na ratowanie życia Małgosi Mika (zob. więcej na stronie poświęconej Małgosi – Mika Małgorzata).

Zapraszamy więc wszystkie osoby o gorących sercach otwartych na pomoc innym do uczestnictwa w imprezie organizowanej przez wolontariuszy pomagających Małgosi.

Zapisy można zrobić klikając na link przenoszący na stronę rejestrującą uczestników:

Zapisz się i pomóż uratować Gosię

Podczas imprezy będzie można wziąć udział w treningach Krav Maga, MMA, Kettlebell, Jogi, Zumby lub Nauki Pływania pod okiem profesjonalnych trenerów i sportowców.

United Krav Maga poprowadzi Prezydent United Krav Maga World Organisation Tomasz Adamczyk (prekursor Krav Maga w Polsce, szkolący na całym świecie jednostki specjalne komandosów) wraz z grupą doświadczonych instruktorów. To niepowtarzalna okazja do treningu z najlepszymi, zarówno dla tych, którzy już trenują Krav Magę, jak tych, którzy dopiero chcą zapoznać się z technikami tej sztuki walki. Krav Maga to najskuteczniejszy systeme samoobrony i walki wręcz opracowany w armii izraelskiej.


Trening MMA poprowadzą:

Właściciel klubu Octopus 2, prowadzącego sekcje MMA, Muay Thai, Boksu, BJJ, Zapasów, Adrian Dziarnowski. Sporty walki to jego całe życie. MMA zaczął trenować w czasach, gdy w Polsce mało kto wiedział o jego istnieniu. Zawodowy wicemistrz Polski MMA z 2004 roku. Spod jego rękawic wyszło wielu zawodowców i amatorów startujących w formułach MMA i Muay Thai. Przygotowywał do walk takich zawodników jak Karolina Kowalkiewicz czy Paweł Pawlak.

oraz


Żołnierz 32 BLT w Łasku, posiadający czarny pas BJJ, wielokrotny medalista ogólnopolskich zawodów oraz mistrz Polski w BJJ, instruktor samoobrony, czynny zawodnik MMA występujący w federacji Spartan Fight Dominik Chmiel.

Trening Kettlebell poprowadzi Robert Jędrzejewski. Wielokrotny mistrz Świata, Europy i Polski (wicemistrz Świata, dwukrotny mistrz Europy i sześciokrotny mistrz Polski), trener wielokrotnych mistrzów Europy i Polski w zawodach indywidualnych i sztafetach Kettleball. Prezes, trener i zawodnik klubu sportowego IronFit Kalisz, oraz Kapitan Drużyny Narodowej w Kettlebell Lifting. Piastuje także wysokie stanowisko w Zarządzie Polskiej Federacji Sportów Odważnikowych. Dyrektor na Polskę amerykańskiej federacji IKLF.

Trening Joga poprowadzi Marta Michalska dyplomowany instruktor sportu fitness. Absolwentka Poznańskiej uczelni AWF – specjalność Sport Osób Niepełnosprawnych. Dyplomowany instruktor pilates&zdrowy kręgosłup, jogi dla dzieci z elementami kinezjologii edukacyjnej, Fit Ball, masażu sportowego. Uczestniczka warsztatów Eu4ya 2014, 2015, 2016.
Od 8 lat zakochana w hatha jodze i doskonaląca się przede wszystkim w jej kierunku. Instruktor sportu prowadzący sesje Aktywność w Harmonii będące treningami jogi i pranajamy ze specjalistycznym sprzętem, dzięki któremu zajęcia są dostępne dla ludzi w każdym wieku jak i w każdej kondycji fizycznej. Oprócz treningu Jogi uczestnicy imprezy dodatkowo mogą wziąć udział w treningach dynamicznych takie jak ABT, shape, funkcjonal, fit ball, tabata.

Trening Zumby poprowadzą Marta i Piotr Włodarczyk, zawodowa para taneczna. Wiele lat z rzędu zdobywali tytuły Mistrzów Okręgu Łódzkiego zarówno w tańcach standardowych jak i latynoamerykańskich. Kilkukrotni finaliści i zdobywcy brązowego medalu Akademickich Mistrzostwo Polski. Finaliści i zdobywcy medali na wielu prestiżowych turniejach w kraju i za granicą z (m. in. cyklu Grand Prix Polski oraz IDSF). Posiadają najwyższą międzynarodową klasę taneczną „S”. Największym ich osiągnięciem jest tytuł Mistrzów Polski w tańcu towarzyskim. Tancerze, sędziowie i trenerzy tańca towarzyskiego. Instruktorzy Zumba Fitness oraz Salsation. Ich pasją jest taniec, dlatego pragną dzielić się nią, przekazując zdobytą wiedzę i umiejętności we własnej Szkole Tańca ES-KADRA, która mieści się w Pabianicach przy ulicy Łaskiej 46/48.

„Mokry” trening pływania na basenie poprowadzi metodą total immersion, (czyli „naucz się pływać od nowa”), Arkadiusz Mik – trener pływania z wieloletnim doświadczeniem, pasjonat sportów wodnych: windsurfingu, wakeboardu (WMB wakeboard Rokitnica koło Łasku). Miłośnik także sportów zimowych- zwłaszcza snowboardu. Organizator letnich i zimowych obozów sportowych, które od lat cieszą się niesłabnącym powodzeniem.
Dzięki życzliwości Dowódcy 32 Bazy Lotnictwa Taktycznego w Łasku Pana płk pil. Rafała Zadenckiego impreza odbędzie się w hali sportowej usytuowanej na terenie 32 Bazy Lotnictwa Taktycznego w Łasku.

Uczestnicy imprezy będą mieli również okazję do obejrzenia i zrobienia sobie zdjęcia na tle niedostępnego dla osób postronnych, służącego w polskich siłach powietrznych myśliwca F 16 obejrzenia kolekcji samolotów, które służyły w WP.

W trakcie wydarzenia będzie można się poczęstować wojskową grochówką i pysznymi drożdżówkami oraz herbatą! Będą też pamiątkowe koszulki a spośród uczestników wylosowane zostaną osoby, którym wręczone zostaną nagrody ufundowane przez sponsorów.
Harmonogram spotkania:
10:30 Spotkanie wszystkich uczestników, oficjalne otwarcie imprezy, przywitanie uczestników przez gospodarza obiektu Dowódcę 32 BLT w Łasku płk pil. Rafała Zadenckiego.

10:35 Podziękowanie od Małgosi za udzielone wsparcie
10:40 Prezentacja wspierających imprezę instruktorów i trenerów
10:45 Prezentacja sponsorów
11:00 Trening Krav Maga i Joga
Po treningu Krav Maga i Joga zawodnicy uczestniczą w treningu Kettlebell oraz treningu pływania z możliwością skorzystania z porad instruktorów pływania w zakresie nauki pływania i doskonalenia techniki pływania metodą total immersion, mogą też zrobić sobie zdjęcie na tle myśliwca F16 i obejrzeć muzeum lotnictwa.

12:40 Trening Zumby i MMA
Uczestnicy Treningu Zumby i MMA od godziny 11:00 uczestniczą w treningu Kettlebell oraz treningu pływania z możliwością skorzystania z porad trenerów pływania w zakresie nauki pływania i doskonalenia techniki pływania metodą total immersion, mogą też zrobić sobie zdjęcie na tle myśliwca F16 i obejrzeć muzeum lotnictwa.
14:20 Zapraszamy na wojskową grochówkę, drożdżówki i herbatę.
14:50 Oficjalne zamknięcie imprezy z rozlosowaniem wśród uczestników nagród ufundowanych przez sponsorów.

Opłaty wpisowego można dokonać poprzez płatności online lub tradycyjnym przelewem na subkonto Stowarzyszenia Liver założonego dla Małgosi. Całość zebranych środków po potrąceniu kosztów organizacji imprezy przekazana zostanie na leczenie Małgosi.

Ważne! W przypadku tradycyjnego przelewu w tytule wpłaty prosimy wpisać: „Lotniskowy Mix Sportowy Ratujemy Małgosię” oraz swoje Imię i Nazwisko np. „Lotniskowy Mix Sportowy – Ratujemy Małgosię , Jan Kowalski”.

Zgłoszenia uczestnictwa w zlocie oraz wpłaty startowego na konto nr :
94 1750 0012 0000 0000 2068 7444 prosimy dokonywać do dnia 15.03.2017r.
Wysokość wpisowego: 
– 69 zł – dorośli 
– 59 zł – młodzież do 18 lat

Biuro imprezy mieścić się będzie w hali sportowej 32 Bazy Lotnictwa Taktycznego i czynne będzie w dniu zawodów od godz. 9:00. Tylko tam będzie można odebrać pakiety startowe.

W przypadku pytań prosimy o kontakt: Krzysiek 504 031 232 lub Ryszard 504 031 342.

Zapraszamy !

Share Post