Podstawka Ewelina

 

 

Prosimy dobrych ludzi o pomoc i wsparcie Ewelinki Podstawka

na leczenie, leki i rehabilitację

po to aby mogła cieszyć się życiem.

Ewelinka jest po udanej operacji rodzinnego przeszczepu wątroby 15.04.2004 w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Przeszczep był konieczny z powodu marskości wątroby i atrezji dróg żółciowych. Zabieg metodą Kasai, który był wykonany po 2 miesiącach po urodzeniu nie przyniósł żadnej poprawy i się nie udał. Stan zdrowia Ewelinki pogarszał się i był bardzo ciężki. Wątroba była niewydolna do tego doszło nadciśnienie wrotne i żylaki przełyku. Mając 10 miesięcy lekarze przeszczepili wątrobę dając jej szansę na drugie życie. Kilka razy miała opaskowane żylaki przełyku do tego doszła osteoporoza i Zespół Gilberta. Po ciężkim zapaleniu uszu Ewelinka dostała obustronnego niedosłuchu w stopniu głębokim i konieczne były aparaty słuchowe.

Ewelinka lubi tańczyć ale najmniejsze uderzenie czy upadek powoduje wiele złamań kości. Bardzo lubi słuchać muzyki ale stare aparaty słuchu już nie pozwalają słyszeć dobrze. Ewelinka nie zapomina że przeszczep to konieczność brania leków do końca życia.

Ewelinka jest podopieczną Stowarzyszenia Pomocy Chorym Dzieciom LIVER. Aby wesprzeć leczenie można przekazać 1% podatku lub darowiznę.

Stowarzyszenie udostępnia swoje konto bankowe. Można na nie dokonywać wpłat w złotówkach. Wpłaty są potwierdzane.

RAIFFEISEN BANK nr konta

94 1750 0012 0000 0000 2068 7444

koniecznie z dopiskiem Darowizna na rzecz Podstawka Ewelina


Płatność za pomocą dotpay

Przekaż darowiznę


 lub

PODARUJ 1% podatku dopisując

nr KRS: 0000 124 837

Cel szczegółowy: Podstawka Ewelina


 

Za pomoc i wsparcie dziękujemy w imieniu Ewelinki wraz z mamą.

Share Page