Szot Iza

 

 

Stowarzyszenie Pomocy Chorym Dzieciom LIVER zwraca się do Państwa z bardzo gorącą prośbą o udzielenie pomocy finansowej

 IZABELI SZOT,

u której  24 czerwca 2014 roku przeprowadzono operację rodzinnego przeszczepienia wątroby w CZD w Warszawie. Część swojej wątroby Iza otrzymała od mamy.

Nasza córeczka Izabela Szot urodziła się 04.03.2013 roku i od początku swojego życia jest chora. Marskość wątroby  i atrezja dróg żółciowych u Izy niestety kwalifikowała ją do przeszczepu wątroby. Obecnie jesteśmy pod stałą opieką CZD w Warszawie.

Iza w marcu 2018 roku miała plastykę powłok brzusznych, która przebiegła bez komplikacji. Iza często łapie infekcje. W październiku zeszłego roku najpierw przeszła zapalenie uszu, a potem ostre zapalenie zatok szczękowych – ze względu na nieustępującą wysoką gorączkę konieczna była hospitalizacja.

Ze względu na przyjmowane leki sterydowe jest pod kontrolą poradni diabetologicznej, gdzie dietetyk wraz z lekarzem czuwają nad tym, by zbyt gwałtownie nie przybierała na wadze.

Od listopada Iza jest przedszkolakiem. Bardzo lubi zajęcia z dziećmi. Nadrabia zaległości w kontaktach z rówieśnikami.

Izunia jest pogodnym dzieckiem, jednak każdy dzień to nadal walka o zdrowie. Aby móc żyć przyjmuje szereg leków, m. in. wspomagające pracę dróg żółciowych oraz leki immunosupresyjne. Nawet najmniejsza pomoc pozwoli w jak najlepszych warunkach rozwijać się. Dlatego też zwracamy się o pomoc finansową na leczenie i rehabilitację Izy. Prosimy o wpłatę na dojazdy do szpitala i drogie leczenie po transplantacji.

 

Dziękujemy za wsparcie

Iza oraz Rodzice Anna i Krzysztof Szot

 

Stowarzyszenie udostępnia swoje konto bankowe.

Można na nie dokonywać wpłat w złotówkach:

Wpłaty są potwierdzane.

 

Darowizna na rzecz Iza Szot

RAIFFEISEN BANK

nr konta

94 1750 0012 0000 0000 2068 7444

lub

PODARUJ 1% podatku dopisując

nr KRS: 0000 124 837

Cel szczegółowy: Szot Iza

ZA DOKONANE WPŁATY DZIĘKUJEMY W IMIENIU IZY  Z RODZICAMI I NASZYM WŁASNYM

Zarząd Stowarzyszenia Pomocy Chorym Dzieciom LIVER

Share Page