Tywoniuk Klaudia

Stowarzyszenie Pomocy Chorym Dzieciom LIVER zwraca się do Państwa z bardzo gorącą prośbą o udzielenie pomocy finansowej

 Tywoniuk Klaudii,

u której dokonano dwukrotnie transplantacji wątroby w CZD w Warszawie.

Klaudia jest chora na rzadką chorobę – Zespół Budd-Chariego, w czerwcu 2013 r. miała  pierwszą operację przeszczepienia  wątroby z powodu ostrej niewydolności.

Od dnia 16.01.2014 r. Klaudia jest już po drugim przeszczepieniu wątroby,  jej stan określa się jako stabilny jednakże córka jest wciąż w niebezpieczeństwie  utraty życia. Klaudia miała bardzo duże krwawienie z przewodu pokarmowego i długo godzinną operację. Lekarze walczyli o to, by dziś mogła się do nas uśmiechać i mieć nadzieję na lepsze, pogodniejsze dni bez bólu i ciągłej niepewności.

Córka od początku stycznia przebywała na oddziale Intensywnej Opieki Medycznej II w CZD. Po operacji była utrzymywana w śpiączce farmakologicznej, by organizm mógł walczyć. Teraz  mimo polepszenia stanu zdrowia nadal przebywa w szpitalu. Klaudia wymaga ciągłej pomocy i mojej obecności w szpitalu, dlatego musiałam zamieszkać w przyszpitalnym hotelu co znacząco wpłynęło na stan finansowy naszej całej rodziny.

Klaudia oprócz chorej wątroby zmaga się z chorobą nerek, cierpi z powodu ich niewydolności i jest poddawana dializowaniu.  Mimo wielkiego cierpienia i zagrożenia życia Klaudia czuję się już lepiej. Musi zażywać całą listę drogich leków. Jesteśmy pełni nadziei, że Klaudia pokona chorobę, wspieramy ją dobrą aurą i pozytywnymi myślami.

Lecz bez ciągłego wsparcia finansowego, zapewnienia córce niezbędnych leków oraz specjalnego żywienia Klaudia znowu będzie cierpieć. Mimo, że jest nam bardzo ciężko nie możemy dopuścić by coś jej brakowało. Zwracamy się z prośbą do ludzi o dobrym i szlachetnym sercu o wsparcie finansowe na leczenie dla naszej córki Klaudii.

Dziękujemy

Klaudia z mamą Edytą

Stowarzyszenie udostępnia swoje konto bankowe. Można na nie dokonywać wpłat w złotówkach. Wpłaty są potwierdzane.

Darowizna na rzecz Klaudia Tywoniuk

RAIFFEISEN BANK nr konta

94 1750 0012 0000 0000 2068 7444

konieczny dopisek dla Klaudii Tywoniuk

lub

przekazując darowiznę online poprzez system Dotpay

Przekaż darowiznę


lub

PODARUJ 1% podatku dopisując

nr KRS: 0000 124 837

Cel szczegółowy: Tywoniuk Klaudia


ZA DOKONANE WPŁATY DZIĘKUJEMY W IMIENIU KLAUDII  Z RODZICAMI I NASZYM WŁASNYM

Zarząd Stowarzyszenia Pomocy Chorym Dzieciom LIVER

Share Page