W piątek w Dzienniku Polskim Program PIT

17 stycznia Dziennik Polski z programem do rozliczania PIT

W piątek 17 stycznia 2014 r. w ramach akcji insertowej do Dziennika Polskiego będzie dołączona płytka z programem do rozliczania podatku od dochodu od osób fizycznych. Płytka jest nieodpłatnie udostępniona do gazety i przeznaczona do czytelników gazety. Całą akcję wspiera wybitny aktor Andrzej Grabowski, który zgodził się użyczyć swojego  wizerunku firmując misję Stowarzyszenia.

Poniżej wizualizacja okładki płytki z programem.
okładka płytki

 

Program został udostępniony odpłatnie przez firmę Infonetax z Kielc. Program jest opracowany specjalnie na potrzeby Stowarzyszenia, na sztywno jest wpisany numer KRS  (0000 124 837) i wyszczególnione są cele szczegółowe związane z celami statutowymi organizacji rozwijane w formie listy. Spośród celów wymienić można LEKI SOS (ustawione domyślnie), Smerfny Fundusz Gargamela, Baska Norbert, Dejner Dominika etc. Podatnik może wybrać kogo chce wesprzeć przekazując 1 % podatku. Wszystkie środki zebrane w ramach 1% podatku przeznaczone będą na potrzeby chorych dzieci: leki, leczenie i rehabilitację.

Płytka z programem będzie udostępniona każdemu, kto o to poprosi. Na stronie internetowej umieszczone są dwie wersje programu: jako plik instalacyjny, który można ściągnąć na komputer i zainstalować oraz w wersji online, dostępny poprzez przeglądarkę. Obie wersję są bezpieczne dla użytkownika, dane podatnika ściśle chronione i gwarantowane przez zaufaną firmę INFONETAX.

Poniżej wizualizacja płytki z wizerunkiem Andrzeja Grabowskiego

płytka

 

 

Udostępniony program z pewnością ułatwi rozliczenie przychodów za zeszły rok. Mamy nadzieję, że przy okazji skorzystacie z dedykowanego dla Stowarzyszenia programu oraz przekażecie Państwo tak cenny 1% podatku.

Nie bądź obojętny na los chorych dzieci! Pokoloruj ich ŚWIAT i przekaż 1 % podatku a jednocześnie 100 % serca.

Stowarzyszenie LIVER

 

 

 

 

Share Post