Wspierają nas:

Współpracujemy z PITAX  Łatwe podatki

wtyczka Fast Micro Pay do płatności WordPress
Marek Duda z Agencji Projekt Marketing. Właściciel blogów MatFiz24.pl i PracaBezSzefa.pl – pomysłodawca wtyczki Fast Micro Pay do płatności WordPress, gdzie został wdrożony mechanizm darowizny dla Stowarzyszenia Pomocy Chorym Dzieciom. Darowizny można uruchomić przez operatorów płatności Dotpay, PayU oraz TPay.
logo FUNDACJI DOZ

Fundacja wspólnie ze Stowarzyszeniem w ramach Grantu Razem Możemy Więcej pomaga chorym Podopiecznym poprzez wsparcie finansowe w postaci kart płatniczych przeznaczonych na zakup leków oraz środków pomocniczych w sieci aptek Dbam o Zdrowie

 

Metadetron - firma Grzegorza Świerczyńskiego, który zaprojektował i napisał program do zarządzania korespondencją Stowarzyszenia, w tym zarządzania subkontami Podopiecznych

Metadetron – firma Grzegorza Świerczyńskiego, który zaprojektował i napisał program do zarządzania korespondencją Stowarzyszenia, w tym zarządzania subkontami Podopiecznych.

enterso

ENTERSO Sp. z oo  w ramach pomocy chorym dzieciom udostępniła program Admailer4 – system do zarządzania mailingiem – na potrzeby Stowarzyszenia.  Serdecznie dziękujemy !
Zachęcamy do odwiedzenia strony: http://www.admailer.pl

 

Smerfny Fundusz Gargamela

Smerfny Fundusz Gargamela – fundusz powstały z wpłat Marynarzy (Smerfów) z inicjatywy Gargamela, red. Marka Szymańskiego, piszącego gazetkę Dzień Dobry – Tu Polska dla ponad 10 tys. marynarskich dusz.

 

Teatr, filharmonia i opera Kraków

Firmy. net wspiera Stowarzyszenie poprzez pozycjonowanie w wyszukiwarce firm oraz Google.

Zachęcamy do skorzystania z ich usług.
Firmy.net

Share Page