Górczewska Michalinka

 

Stowarzyszenie Pomocy Chorym Dzieciom LIVER zwraca się do Państwa z bardzo gorącą prośbą o udzielenie pomocy finansowej

 Michalince Górczewskiej,

która jest po operacji rodzinnego przeszczepienia fragmentu wątroby.

Część swojej wątroby podarował jej tata.

Michalinka Górczewska urodziła się 24 listopada 2015 roku z marskością wątroby na tle atrezji dróg żółciowych. 17 lutego 2016 roku Michalinka miała zaledwie 3 i pół miesiąca gdy trafiła do szpitala w Warszawie, Centrum Zdrowia Dziecka z atrezją dróg żółciowych gdzie został wykonany zabieg metodą Kasai. Niestety doszło do nieodwracalnego zniszczenia wątroby.

Jedynym ratunkiem dla naszego dziecka była transplantacja wątroby, którą lekarze przeprowadzili 5 lipca 2016 roku. Drugie życie podarował Michalince jej tata. Bardzo dużo czasu spędziliśmy w szpitalu ponieważ nasza córeczka miała bardzo złe wyniki i była w ciągłym zagrożeniu życia. Teraz po operacji Michalinka jest stabilna i mamy nadzieję, że najgorsze już za nami. Jesteśmy w ciągłym napięciu i niepewności co będzie dalej. Przed nami długa droga walki o zdrowie córeczki.

Obecnie Michasia ma się dobrze, jest mądrym i bardzo żywiołowym dzieckiem, rozwija się prawidłowo lecz nadal przyjmuje i będzie przyjmować drogie leki, które są niezbędne do normalnego funkcjonowania po transplantacji. Ceny tych leków są wysokie i nadal idą w górę. Do tego dochodzą wyjazdy na kontrole do CZD, z czym wiążą się dodatkowe koszty. Dlatego prosimy żebyście kochani pamiętali przy rozliczeniu o naszej cudownej iskierce i przekazali swój 1% podatku na leczenie Michalinki. Dla Was to może niewiele, ale dla Nas liczy się każdy grosz. Dziękujemy całym sercem.

Bardzo Prosimy, pomóżcie Michasi.
Na leki, rehabilitację i leczenie
dla MICHALINKI GÓRCZEWSKIEJ

Justyna i Krzysztof Górczewscy

Stowarzyszenie udostępnia swoje konto bankowe. Można na nie dokonywać wpłat w złotówkach. Wpłaty są potwierdzane.


Darowizna na rzecz Górczewska Michalinka

RAIFFEISEN BANK

nr konta

94 1750 0012 0000 0000 2068 7444


lub

pomóż online

Przekaż darowiznę

 

lub

PODARUJ 1% podatku dopisując

nr KRS: 0000 124 837

Cel szczegółowy: Michalinka Górczewska


ZA DOKONANE WPŁATY DZIĘKUJEMY W IMIENIU MICHALINKI  Z RODZICAMI I NASZYM WŁASNYM

Zarząd Stowarzyszenia Pomocy Chorym Dzieciom LIVER

Share Page