Jarosz Rafał

Stowarzyszenie Pomocy Chorym Dzieciom LIVER zwraca się do Państwa z bardzo gorącą prośbą o udzielenie dalszej pomocy finansowej

 RAFAŁOWI JAROSZ,

u którego dokonano udanej operacji rodzinnego przeszczepu wątroby

 23 października 2003 r. w szpitalu Saint LUC w Brukseli.

RAFAŁ JAROSZ jest aktualnie w trakcie leczenia farmakologicznego – w większości drogie leki (np. Ursofalk), które zażywa musi samodzielnie wykupić a ich koszt to wydatek kilku tysięcy złotych w skali roku. Leki te niestety najczęściej nie są refundowane z Narodowego Funduszu Zdrowia.

Dla Rafała w roku  2013 najważniejsze były dwa wydarzenia. Pierwsze – zdecydował się połączyć w związku małżeńskim ze swoja ukochaną Anną – bardzo mu gratulujemy i życzymy wielu lat szczęścia i pomyślności na nowej drodze życia oraz drugie, zamiast w podróż poślubną musiał udać się do kliniki Saint Luc na poważną operację udrożnienia i rekonstrukcji dróg żółciowych. Koszt był bardzo duży ale operacje miał prowadzić prof. Raymond Reding, który parę lat wcześniej przeprowadzał transplantację wątroby u Rafała.

Rachunki za zabiegi i leczenie  w Klinice Saint Luc Rafała opiewały na 11 tys. euro !

Operacja przebiegła bardzo dobrze i obecnie Rafał czuje się i funkcjonuje bardzo dobrze. Musi uważać i monitorować poziomy GGTP, Aspat i Alat ale żaden zabieg na razie mu nie grozi.

Bez tego zabiegu życie Rafała byłoby w poważnym zagrożeniu.  Raz na kilka laty Rafał powinien jechać na badania kontrolne po transplantacji oraz zabiegu udrożnienia dróg żółciowych. Wiąże się to z wydatkiem kilkunastu tysięcy zł.

Rodziny nie stać na taki wydatek i dlatego Rafał prosi o pomoc i wsparcie finansowe na leczenie.

Rafał wraz z Rodzicami proszą o wsparcie.

 

Stowarzyszenie udostępnia swoje konto bankowe. Można na nie dokonywać wpłat w złotówkach :

Wpłaty są potwierdzane.


Darowizna na rzecz JAROSZ RAFAŁ

RAIFFEISEN BANK

nr konta

94 1750 0012 0000 0000 2068 7444


 lub

pomóż online

Przekaż darowiznę


lub

PODARUJ 1% podatku dopisując

nr KRS: 0000 124 837

Cel szczegółowy: Rafał Jarosz


ZA DOKONANE WPŁATY DZIĘKUJEMY W IMIENIU RAFAŁA Z RODZICAMI I NASZYM WŁASNYM

 

 Stowarzyszenie Pomocy Chorym Dzieciom LIVER

Share Page