Marcinkowski Maks

Stowarzyszenie Pomocy Chorym Dzieciom LIVER zwraca się do Państwa z bardzo gorącą prośbą o udzielenie pomocy finansowej

 Maksymilianowi Marcinkowskiemu,

który jest po operacji rodzinnego przeszczepienia fragmentu wątroby. Część swojej wątroby podarował mu członek rodziny.

Maksiu urodził się 02 kwietnia 2015 roku i od urodzenia był zdrowym chłopcem. W 19 miesiącu swojego życia nagle się rozchorował. Po 3 dniach pobytu w szpitalu w Środzie Wielkopolskiej  lekarze przekazali Maksa do szpitala w Poznaniu na oddział Chorób Zakaźnych i Neurologii Dziecięcej. Nasz synek dwa tygodnie wcześniej przeszedł infekcję wirusową z gorączką. A około miesiąca przed pobytem w szpitalu zżółkł na połowie twarzy. Stan synka był bardzo ciężki i mimo wielu badań lekarze nie wykryli przyczyn choroby.

17 listopada 2016 roku Maksiu trafił do CZD w Warszawie na oddział Gastroenterologii, jego stan ulegał ciągłemu pogorszeniu. W ciągu dwóch dni trafił na oddział Intensywnej Terapii a 27 listopada na Oddział Transplantacji Narządów. 21 listopada 2016 roku lekarze ratowali życie Maksa i wykonali transplantację wątroby w trybie pilnym z powodu ostrej niewydolności. Naszego synka uratował członek rodziny, który oddał I i II segment swojej wątroby. Operacja przebiegła z powikłaniami, nastąpiło krwawienie, wystąpił płyn w opłucnej. Po 3 tygodniach antybiotykoterapii i fachowej opieki lekarze zamknęli przewód piersiowy. Wtedy było już dobrze, Maksiu lepiej się poczuł, co dla nas było największą radością.

Teraz musimy walczyć o zdrowie synka. Maksiu jest po przeszczepie wątroby i musi zażywać wiele leków. Potrzebujemy wsparcia na jego leczenie i na wizyty kontrolne CZD w Warszawie. Koszty związane z dojazdami i leczeniem są ponad nasze możliwości finansowe. Oprócz Maksia mamy jeszcze młodszego synka Aleksa, który też potrzebuje troskliwej opieki.

 

Bardzo prosimy o pomoc i wsparcie dla Maksa

na leczenie, leki i rehabilitację

by mógł wyrosnąć na zdrowego chłopczyka.

Serdecznie dziękujemy Rodzice Michał i Inez

Stowarzyszenie udostępnia swoje konto bankowe. Można na nie dokonywać wpłat w złotówkach. Wpłaty są potwierdzane.


Darowizna na rzecz Maks Marcinkowski

RAIFFEISEN BANK

nr konta

94 1750 0012 0000 0000 2068 7444


lub

Przekaż darowiznę


lub

PODARUJ 1% podatku dopisując

nr KRS: 0000 124 837

Cel szczegółowy: Marcinkowski Maks


ZA DOKONANE WPŁATY DZIĘKUJEMY W IMIENIU MAKSA  Z RODZICAMI I NASZYM WŁASNYM

Stowarzyszenie Pomocy Chorym Dzieciom LIVER

Share Page