Mokrzycki Piotruś

 

Stowarzyszenie Pomocy Chorym Dzieciom LIVER zwraca się do Państwa z bardzo gorącą prośbą o udzielenie pomocy finansowej

Piotrusiowi Mokrzyckiemu,

który cierpi na Zespół Allagile`a,

cholestazę, zwężenie zastawki pnia płucnego oraz ubytek

przegrody międzyprzedsionkowej.

Piotr Mokrzycki  urodził się 11 marca 2014 roku jako wcześniak i od urodzenia zmaga się z rzadką i ciężką wrodzoną chorobą: Zespołem Allagile`a, powodujący m.in. zaburzenia wewnątrzwątrobowych dróg żółciowych. Choroba Piotrusia objawia się cholestazą wewnątrz i zewnątrz wątrobową, zwężeniem zastawki pnia płucnego, wadą nerek oraz wzroku. W przyszłości czeka Piotrusia przeszczepienie wątroby na który w dalszym ciągu czekamy, ponieważ  my rodzice nie możemy być dawcami. Obecnie lekarze przeprowadzili zabieg odprowadzenia żółci co znacznie poprawiło komfort życia Piotrusiowi i umożliwiło mu funkcjonowanie bez konieczności natychmiastowego przeszczepu.

Jesteśmy pod opieką wielu specjalistów w Warszawie, Katowicach i Bielski-Białej. Piotruś zażywa drogie leki, które są konieczne do normalnego funkcjonowania.

Z całego serca chcemy podziękować wszystkim, którzy nas wspierają dobrym słowem oraz pomocą finansową i 1% podatku na rzecz Piotrusia. Dzięki temu nasz synek dogonił rówieśników w rozwoju fizycznym wiele godzin rehabilitacji dały efekt.

Teraz skupiamy się na rozwoju intelektualnym Piotruś chodzi do przedszkola integracyjnego i jest pod opieką pedagogów ma zajęciach z logopedą i psychologiem. Pieniążki z 1% podatku pomogą nam w zakupie drogich leków oraz pokrycia kosztów dojazdu na kontrole czy pobyt w szpitalu. Zwykła codzienność czasami nas przerasta. Staramy się radzić z chorobą Piotrusia  jak najlepiej ale czasami brakuje nam sił dlatego zwracamy się o pomoc do Ludzi Dobrego Serca żeby nasze dziecko mogło się rozwijać i funkcjonować jak inne dzieci.

 Dziękujemy za okazane serce i dobroć

oraz wsparcie finansowe i 1% podatku

na rzecz Piotrusia Mokrzyckiego.

Piotruś  i Rodzice.

Stowarzyszenie udostępnia swoje konto bankowe.

Można na nie dokonywać wpłat w złotówkach:

Wpłaty są potwierdzane.

 

Darowizna na rzecz Piotr Mokrzycki

RAIFFEISEN BANK

nr konta

94 1750 0012 0000 0000 2068 7444

lub

PODARUJ 1% podatku dopisując

nr KRS: 0000 124 837

Cel szczegółowy: Mokrzycki Piotr

ZA DOKONANE WPŁATY DZIĘKUJEMY W IMIENIU PIOTRUSIA  Z RODZICAMI I NASZYM WŁASNYM

Zarząd Stowarzyszenia Pomocy Chorym Dzieciom LIVER

Share Page