Rosik Natalia

Stowarzyszenie Pomocy Chorym Dzieciom LIVER zwraca się do Państwa z bardzo gorącą prośbą o udzielenie pomocy finansowej

Natalii Rosik,

która 17 sierpnia 2016 roku  w CZD w Warszawie

przeszła transplantację wątroby.

Natalka urodziła się 7 września 2006 roku i cztery dni po porodzie została przewieziona do Centrum Zdrowia Dziecka. Stwierdzono wrodzoną wadę serca pod postacią ubytku przegrody międzykomorowej i międzyprzedsionkowej. Miesiąc później u Natalki w CZD stwierdzono dodatkowo  wrodzoną niedrożność dróg żółciowych wraz z zakażeniem dróg żółciowych i niedokrwistością wtórną, gdzie została zoperowana metodą Kasai. Dodatkowo rozpoznano zapalenie ucha środkowego z destrukcją błony bębenkowej, co spowodowało niedosłuch przewodzeniowy lewostronny.

Jak by złych chorób i operacji było „mało” okazało się, że Natalka musi poddać się operacji przeszczepienia wątroby. Przeszczep wykonano w dniu 17 sierpnia 2016 roku po czym nastąpiły u córeczki zaburzenia świadomości z cechami obrzęku mózgu, gdzie lekarze zastosowali leczenie przeciwobrzękowe.

30 listopada 2017 roku wykonano plastykę przepukliny  brzusznej. Natalka wymaga kosztownego leczenie i ciągłej opieki. Leki dla córeczki są bardzo drogie i częste wizyty w szpitalu oraz rehabilitacja wymaga od nas dużych nakładów finansowych.

Bardzo Proszę  o Pomoc i zrozumienie, oraz przekazanie 1% podatku na dalsze leczenie, zakup drogich leków i rehabilitację dla Natalii.

 

Serdecznie dziękujemy Urszula Rosik z Natalią

 

Stowarzyszenie udostępnia swoje konto bankowe. Można na nie dokonywać wpłat w złotówkach:

Wpłaty są potwierdzane.

Darowizna na rzecz Rosik Natalia

RAIFFEISEN BANK

nr konta

94 1750 0012 0000 0000 2068 7444

lub

PODARUJ 1% podatku dopisując

nr KRS: 0000 124 837

Cel szczegółowy: Natalia Rosik

ZA DOKONANE WPŁATY DZIĘKUJEMY W IMIENIU NATALKI  Z RODZICAMI I NASZYM WŁASNYM

Zarząd Stowarzyszenia Pomocy Chorym Dzieciom LIVER

Share Page