Szymanek Rafał

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Stowarzyszenie Pomocy Chorym Dzieciom LIVER zwraca się do Państwa z bardzo gorącą prośbą o udzielenie pomocy finansowej Rafałkowi Szymanek,

u którego 16 stycznia 2015 roku  przeprowadzono zabieg rodzinnego przeszczepienia wątroby. Dawcą części wątroby była mama.

Rafałek urodził się w 2014 roku. Mając siedem miesięcy przeszedł przeszczep wątroby. Przyczyną była wykryta u niego atrezja dróg żółciowych i marskość wątroby. Po przeszczepie wykryto u niego żylaki przełyku oraz nadciśnienie wrotne. Ciągle zmaga się z niedokrwistością, splenomegalią i nadciśnieniem tętniczym. W lutym 2018 roku Rafałek przeszedł operację zaszycia powłok brzusznych, bez powikłań chirurgicznych. W pierwszej dobie po operacji nasiliły się u niego duszności i wymagana była ponowna intubacja, powodem było silne zwężenie krtani. W ciągu następnych dni zaobserwowano u niego niedowład lewostronny, zaburzenia snu oraz omamy wzrokowe. W związku z zatrzymaniem moczu wymagana była jednodniowa dializa nerek. Niedługo po operacji nastąpiło krwawienie z przewodu pokarmowego i anemizacja, badania wykazały owrzodzenie opuszki dwunastnicy. Rafałek potrzebuje wsparcia finansowego na zakup leków po przeszczepie, na dojazdy do szpitala oraz noclegi w hotelu przyszpitalnym.

Prosimy o wsparcie w postaci przekazania 1% podatku. Za każdą pomoc bardzo serdecznie dziękujemy.

Sylwia i Zbigniew Szymanek.

Stowarzyszenie udostępnia swoje konto bankowe. Można na nie dokonywać wpłat w złotówkach. Wpłaty są potwierdzane.

Darowizna na rzecz Rafał Szymanek

RAIFFEISEN BANK

nr konta 94 1750 0012 0000 0000 2068 7444

lub

PODARUJ 1% podatku dopisując

nr KRS: 0000 124 837

Cel szczegółowy: Szymanek RAFAŁ

ZA DOKONANE WPŁATY DZIĘKUJEMY W IMIENIU RAFAŁKA  Z RODZICAMI I NASZYM WŁASNYM

Stowarzyszenie Pomocy Chorym Dzieciom LIVER

Share Page