Wargacki Mikołaj

 

Stowarzyszenie Pomocy Chorym Dzieciom LIVER zwraca się do Państwa z bardzo gorącą prośbą o udzielenie pomocy finansowej

 Mikołajowi Wargackiemu,

który jest na aktywnej liście oczekujących na przeszczep wątroby.

Mikołaj urodził się 1 grudnia 2002 roku i od maleńkości zmaga się z chorobami dróg żółciowych i wątroby. Oczekuje na przeszczep wątroby w CZD w Warszawie, obserwowany jest w kierunku PSC/AIH. Miał trzy krotnie operację protezowania dróg żółciowych, przeszedł perforację dwunastnicy, którą lekarze zaopatrzyli klipsami. Do tego dochodzi astma oskrzelowa i problemy z nerkami. Mikołaj wymaga bardzo troskliwej opieki i wsparcia pod względem psychologicznym i ruchowym. Choroba spowodowała bardzo trudną sytuację dla Mikołaja, który jest w ciągłym stresie. Również nasza cała rodzina zmaga się z codziennością i jesteśmy w bardzo trudnej sytuacji życiowej i materialnej. Tata Mikołaja przeszedł zawał serca i nie może podjąć pracy.

Ja mama jestem na zasiłku pielęgnacyjnym i całą swoja uwagę skupiam na walce o życie syna. Jestem wraz z Mikołajem w szpitalu na kontrolach. Potrzebujemy wsparcia na leczenie, leki i dojazdy do szpitala to są bardzo spore środki finansowe przewyższające nasze możliwości.

Bardzo proszę o pomoc i wsparcie dla Mikołaja na leczenie, leki i rehabilitację po transplantacji wątroby będzie wymagał bardzo kosztownego leczenia.

Serdecznie dziękuje Krystyna Wargacka.

 

Stowarzyszenie udostępnia swoje konto bankowe. Można na nie dokonywać wpłat w złotówkach. Wpłaty są potwierdzane.

RAIFFEISEN BANK nr konta

94 1750 0012 0000 0000 2068 7444

koniecznie z dopiskiem Darowizna na rzecz Wargackiego Mikołaja

lub

PODARUJ 1% podatku dopisując

nr KRS: 0000 124 837

Cel szczegółowy: Wargacki Mikołaj

ZA DOKONANE WPŁATY DZIĘKUJEMY W IMIENIU MIKOŁAJA  Z RODZICAMI I NASZYM WŁASNYM

Stowarzyszenie Pomocy Chorym Dzieciom LIVER

Share Page