8.10.2016 Bieg charytatywny Franek Run – POMÓŻ !

Pobiegnij dla Franka

plakatbieg

8 października na terenie 32. Bazy Lotnictwa Taktycznego w Łasku spotka się o godz. 11.00 około pół tysiąca biegaczy.  Będą biec na dystansie 5 km po terenie płaskim ale malowniczym i niezwykłym ze względu na swoją lokalizację. W tle będą widoczne samoloty a pętla biegu mieści się na terenie jednostki wojskowej. Dodatkowo śmiałkowie będą mogli sprawdzić się Torze Pilota (kilkusetmetrowym torze przeszkód obowiązującym pilotów F-16). Bieg ma charakter charytatywny a jego celem jest zebranie środków na leczenie chorego na atrezję dróg żółciowych Franka Wójcika.

Uczestnicy otrzymają zwrotne chipy, które będą rejestrowały czas ich biegu.  Po zakończeniu biegu będą mogli się posilić wojskową grochówką, drożdżówką i kawą. Będą dostępne szatnie i natryski tuż niedaleko mety. Na uczestników czekają medale, na zwycięzców pamiątkowe dyplomy oraz weekendowy pobyt w hotelu Dwór Kolesin !

Biuro zawodów będzie się mieściło w hali sportowej na terenie jednostki i będzie czynne od 9.00. Tam należy odebrać pakiety startowe. Wpisowe to 49 zł dla dorosłych i 39 zł dla niepełnoletnich. Ze względu na lokalizacje obowiązuje limit 500 biegaczy. Aby wziąć udział w biegu należy opłacić wpisowe poprzez zapłatę przelewem na rachunek Stowarzyszenia lub online poprzez stronę biegu.

Zapraszamy do rejestracji poprzez kliknięcie poniższego linku

ZAPISZ SIĘ NA BIEG FRANIA

Więcej możesz zobaczyć na stronie poświęconej zapisom na biegi i Franiowi
Franek Run Biegnij dla mnie 

Biegniesz i Pomagasz

Bieg ma charakter charytatywny i koleżeński. Dlatego apelujemy do gorących serc, otwartych na pomoc innym, weźcie udział w biegu i pomóżcie ratować Frania. Dochód z imprezy w całości zostanie przeznaczony na leczenie Frania Wójcika. U chłopca zaraz po urodzeniu zdiagnozowano atrezję dróg żółciowych połączoną z marskością wątroby. Lekarze twierdzili, że bez przeszczepu wątroby nie ukończy 3 lat życia. Dziś ma 6 lat i codziennie udowadnia, że zbilansowana dieta, odpowiednia suplementacja, cierpliwość, miłość, wiara w ludzi i Boga, potrafią zdziałać cuda. Potrzebujemy środków na jego dalsze, drogie leczenie oraz zapewnienie jak najlepszej opieki przy rodzinnym przeszczepie wątroby. Franio zasługuje na Wasze wsparcie!

Bieg wspierają aktorka Paulina Holtz, Andrzej Grabowski, prezenterka Agata Młynarska, wicemistrz świata i Europy oraz mistrz Polski w biegu 24-godzinnym Paweł Szynal oraz jedyny Polak, który stanął na podium Spartathlonu (246-ciokilometrowego ultramaratonu z Aten do Sparty), Andrzej Radzikowski.

pan-grabowski-andrzej-mnAndrzej Grabowski udzielił wsparcia biegowi dla Frania

Franio Wójcik mały bohater o wielkim sercu

Franio urodził się 25 lipca 2010 r. Już kilka tygodni po urodzeniu miał zabieg Kasai ponieważ drogi żółciowe były zarośnięte i wątroba nie funkcjonowała prawidłowo. Lekarze informowali o czekającym chłopca przeszczepie wątroby w perspektywie kilku lat ale się mylili bo Franio ma już 6 lat i dalej dobrze żyje ze swoją wątrobą. Leczenie jest jednak kosztowne. Dochód z biegu charytatywnego 8 października jest w całości przeznaczony na leczenie chłopca. Bardzo prosimy o wsparcie Frania w jego walce o życie i zdrowie poprzez wpłaty darowizny:

Darowizna na rzecz WÓJCIK FRANIO

RAIFFEISEN BANK nr konta

94 1750 0012 0000 0000 2068 7444

lub

PODARUJ 1% podatku dopisując

nr KRS: 0000 124 837

Cel szczegółowy: WÓJCIK FRANIO

lub

Pomóż online

darowizny online
W imieniu Frania, rodziców i Stowarzyszenia bardzo dziękujemy !
Share Post