Dziękujemy za udział w akcji Biegam-Pomagam

 

Podziękowanie biegaczom za akcję Biegam-Pomagam

Prawie miesiąc temu biegaliśmy jako LIVERKI TEAM w różnych kategoriach biegów podczas Łódź Maraton Dbam o Zdrowie 2014, który jest imprezą wyjątkową ponieważ promuje nowatorski model charytatywności łączący bieganie z chęcią pomagania. W akcji Biegam-Pomagam mogli wziąć udział wszyscy zawodnicy, którzy dokonywali zapisów na biegi. Podczas rejestracji mogli wesprzeć finansowo jedną z organizacji społecznych Maratonu kwotą co najmniej 5 zł, w tym m. in. Stowarzyszenie Pomocy Chorym Dzieciom LIVER.

Dzisiaj dostaliśmy informacje od organizatora Stowarzyszenia „Maraton Dbam o Zdrowie”, że w ramach maratonu z wpłat charytatywnych dokonanych przez biegaczy podczas rejestracji uzbierało się 4 881,25 zł ! To bardzo dobra wiadomość ponieważ kwota ta zostanie przeznaczona na zakup lekarstw dla ciężko chorych dzieci będących pod opieką Stowarzyszenia. Dziękujemy serdecznie i z całego serca za obdarzone zaufanie i fundusze dla chorych dzieci.

podziekowaniebiegaczom

 

Dobroć podwojona

Akcji „Biegam-Pomagam” patronowała Fundacja Dbam o Zdrowie, która zadeklarowała, że podwoi kwotę zebraną podczas rejestracji w postaci kart na zakup leków i środków medycznych. W rezultacie nasze Stowarzyszenie i chore dzieci dostaną na poratowanie życia i zdrowia kwotę ponad 9760 zł.

logormw

Akcja odbywała się pod hasłem „Razem Możemy Więcej”. Jej celem było przybliżenie problemu barier w dostępie do leków, z którym boryka się już co czwarty Polak.

Fundacji Dbam o Zdrowie, z którą współpracujemy już od paru lat w ramach przedsięwzięcia charytatywnego RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ bardzo dziękujemy.

PZU i akcja podziel się kilometrem

W trakcie wystawy i targów FUN&RUN w dniach 11-13 kwietnia PZU przeprowadzało akcję Podziel się kilometrem polegającą na rejestrowaniu przebiegniętych kilometrów przez uczestników akcji. Każdy przebiegnięty kilometr oznaczał 10 zł, które ubezpieczyciel zobowiązał się przeznaczyć na cele charytatywne. W ciągu kilku dni biegacze na kilku bieżniach zdołali przebiec 650 km ! Suma przebiegniętych kilometrów wyniosła zatem 6500 zł a ponieważ były cztery organizację społeczne kwota wynikająca z podziału wynosi 1625 zł. Tyle zostanie przekazanych na rzecz Stowarzyszenia LIVER i chorych dzieci.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Biegając uczestnicy akcji mogli przyczynić do powiększenia sumy przeznaczonej na cele charytatywne przez PZU

 

Bardzo dziękujemy PZU za przekazane pieniądze!

Dla Stowarzyszenia i uczestników LIVERKI TEAM była to wyjątkowa impreza, po której zachowaliśmy same przyjemne wspomnienia mimo, że przebiegniecie maratonu oraz 10 km nadwyrężyło nasze organizmy. Już jednak odliczamy dni do kolejnego maratonu w Łodzi i liczymy, że nasza drużyna będzie liczyła ponad dwa razy tyle biegaczy!

A może Ty zdecydujesz się z nami pobiec?  Śledź naszą stronę i Facebooka 😉 😉

Stowarzyszenie LIVER

 

Share Post