Kuliczkowski Kamil

Stowarzyszenie Pomocy Chorym Dzieciom LIVER zwraca się do Państwa z bardzo gorącą prośbą o udzielenie pomocy finansowej

Kamilkowi Kuliczkowskiemu

Kamil Kuliczkowski od urodzenia zmaga się z nieuleczalną chorobą genetyczną – zespołem Alagille`a, objawiającą się zaburzeniami w pracy wielu organów: wątroby, serca, nerek, płuc. W pierwszych dniach życia stwierdzono u synka wrodzone zapalenie płuc, wrodzony odpływ pęcherzowo-moczowo-nerkowy I stopnia po lewej stronie i niewielkie przewężenie cieśni aorty. Zdiagnozowano też, atrezje dróg żółciowych i w piątym miesiącu życia Kamilek przeszedł operację metodą Kasai w CZD w Warszawie.

03.11.2010 roku Kamilek miał operację przeszczepienia wątroby, niestety nie odbyło się bez komplikacji – organizm odrzucił nową wątrobę a życie dziecka było zagrożone. Dzięki pomocy lekarzy udało się uratować chłopca.

Cholestaza wewnątrzwątrobowa i zaburzenia krzepnięcia – niedokrwistość powodują, że Kamil jest słaby. Oprócz tego dokucza mu reflux-żołądkowo-przełykowy i nieswoiste zapalenie jelit.

Od początku swojego życia Kamil jest ciągle chory, cierpi i bez przerwy musi być pod opieką lekarzy. W połowie roku 2012 przeszczepiona wątroba przestała funkcjonować prawidłowo, a powodem było ostre odrzucenie przez organizm. Dzięki szybkiej diagnostyce w CZD została wykonana biopsja wątroby i natychmiastowe podanie leków, zwiększono dawki leków immunosupresyjnych i  uzyskano powolne obniżanie prób wątrobowych. 

Kamilkowi dokucza świąd skóry z powodu wysokiego stężenia kwasów żółciowych. Jest podejrzany o migrenę brzuszną z powodu silnych bóli i towarzyszącym przy tym wymiotów.

W czerwcu 2013 roku wykonano u niego zabieg usunięcia zmiany torbielowatej w okolicy pęcherza moczowego i wykonano plastykę powłok jamy brzusznej.
Kamilek mimo wielu przeciwnościom losu jest sprytnym, pogodnym i kochającym chłopczykiem. Staram się mu zapewnić wszystko co mu potrzeba. Jednak nie jestem w stanie podołać kosztom jakie spadły na naszą rodzinę, ciągłe wizyty w szpitalach, częste przeziębienia i zapalenia górnych dróg oddechowych, problemy z migdałkami i chorobą serca wymaga dużych nakładów finansowych.

Mój synek Kamilek zażywa cała listę leków codziennie, bez nich nie dałby rady żyć. Przyjmuje na stałe: immunosupresyjne, przeciwwirusowe, kwasy UDCA, osłonowe i probiotyki, przeciwświądowe i uspakajające.

Ponadto ciągłe problemy z żołądkiem i częstymi biegunkami wymaga higienicznego i kosztownego pielęgnowania mojego synka Kamilka. Walczymy z chorobą i nie pozwolę by Kamilek dodatkowo cierpiał z powodu braku finansowego na leczenie. Jestem pełna nadziei i sił by wspierać synka w chorobie. Zwracam się do Państwa o pomoc finansową na LEKI i środki pomocnicze. Każde wsparcie to dla nas wielka radość i świadomość, że nie jesteśmy sami, że nasz los się poprawi za co serdecznie z całego serca dziękuję

Anna Kuliczkowska mama Kamilka.

Pomoc na LEKI dla Kamilka Kuliczkowskiego

by mógł żyć i cieszyć się lepszym zdrowiem.

Stowarzyszenie udostępnia swoje konto bankowe. Można na nie dokonywać wpłat w złotówkach. Wpłaty są potwierdzane.


Darowizna na rzecz Kuliczkowski Kamil

RAIFFEISEN BANK nr konta

94 1750 0012 0000 0000 2068 7444


lub  przekazując  darowiznę online

Przekaż darowiznę


lub

PODARUJ 1% podatku dopisując

nr KRS: 0000 124 837

Cel szczegółowy: Kamil Kuliczkowski


 

ZA DOKONANE WPŁATY DZIĘKUJEMY W IMIENIU KAMILA Z RODZICAMI I NASZYM WŁASNYM

Stowarzyszenie Pomocy Chorym Dzieciom LIVER

Share Page