Kuliczkowski Kamil

Stowarzyszenie Pomocy Chorym Dzieciom LIVER zwraca się do Państwa z bardzo gorącą prośbą o udzielenie pomocy finansowej

Kamilkowi Kuliczkowskiemu,

który choruje na Zespół Alagille`a

i  03 listopada 2010 roku przeszedł

transplantację wątroby.

Nowe życie podarował Kamilowi DAWCA.

Kamil Kuliczkowski od urodzenia zmaga się z nieuleczalną chorobą genetyczną – zespołem Alagille`a, objawiającą się zaburzeniami w pracy wielu organów: wątroby, serca, nerek, płuc. W pierwszych dniach życia stwierdzono u synka wrodzone zapalenie płuc, wrodzony odpływ pęcherzowo-moczowo-nerkowy I stopnia po lewej stronie i niewielkie przewężenie cieśni aorty. Zdiagnozowano też, atrezje dróg żółciowych i w piątym miesiącu życia Kamilek przeszedł operację metodą Kasai w CZD w Warszawie.

03.11.2010 roku Kamilek miał operację przeszczepienia wątroby, niestety nie odbyło się bez komplikacji – organizm odrzucił nową wątrobę a życie dziecka było zagrożone. Dzięki pomocy lekarzy udało się uratować chłopca.

Cholestaza wewnątrzwątrobowa i zaburzenia krzepnięcia – niedokrwistość powodują, że Kamil jest słaby. Oprócz tego dokucza mu reflux-żołądkowo-przełykowy i nieswoiste zapalenie jelit.

Od początku swojego życia Kamil jest ciągle chory, cierpi i bez przerwy musi być pod opieką lekarzy. W połowie roku 2012 przeszczepiona wątroba przestała funkcjonować prawidłowo, a powodem było ostre odrzucenie przez organizm. Dzięki szybkiej diagnostyce w CZD została wykonana biopsja wątroby i natychmiastowe podanie leków, zwiększono dawki leków immunosupresyjnych i  uzyskano powolne obniżanie prób wątrobowych. 

Kamilkowi dokucza świąd skóry z powodu wysokiego stężenia kwasów żółciowych. Jest podejrzany o migrenę brzuszną z powodu silnych bóli i towarzyszącym przy tym wymiotów.

W czerwcu 2013 roku wykonano u niego zabieg usunięcia zmiany torbielowatej w okolicy pęcherza moczowego i wykonano plastykę powłok jamy brzusznej.
Kamil mimo wielu przeciwnościom losu jest sprytnym, pogodnym i kochającym chłopczykiem. Staram się mu zapewnić wszystko co mu potrzeba. Jednak nie jestem w stanie podołać kosztom jakie spadły na naszą rodzinę, ciągłe wizyty w szpitalach, częste przeziębienia i zapalenia górnych dróg oddechowych, problemy z migdałkami i chorobą serca wymaga dużych nakładów finansowych.

Kamilek zażywa cała listę leków codziennie, bez nich nie dałby rady żyć. Przyjmuje na stałe: immunosupresyjne, przeciwwirusowe, kwasy UDCA, osłonowe i probiotyki, przeciwświądowe i uspakajające.

Ponadto ciągłe problemy z żołądkiem i częstymi biegunkami wymaga higienicznego i kosztownego pielęgnowania mojego synka Kamilka. Walczymy z chorobą i nie pozwolę by Kamilek dodatkowo cierpiał z powodu braku finansowego na leczenie. Jestem pełna nadziei i sił by wspierać synka w chorobie. Zwracam się do Państwa o pomoc finansową na LEKI i środki pomocnicze. Każde wsparcie to dla nas wielka radość i świadomość, że nie jesteśmy sami, że nasz los się poprawi za co serdecznie z całego serca dziękuję

Anna Kuliczkowska mama Kamilka.

Pomoc na LEKI dla Kamilka Kuliczkowskiego

by mógł żyć i cieszyć się lepszym zdrowiem.

Stowarzyszenie udostępnia swoje konto bankowe. Można na nie dokonywać wpłat w złotówkach. Wpłaty są potwierdzane.


Darowizna na rzecz Kuliczkowski Kamil

BNP PARIBAS nr konta

94 1750 0012 0000 0000 2068 7444


lub  przekazując  darowiznę online

Przekaż darowiznę


lub

PODARUJ 1% podatku dopisując

nr KRS: 0000 124 837

Cel szczegółowy: Kamil Kuliczkowski


 

ZA DOKONANE WPŁATY DZIĘKUJEMY W IMIENIU KAMILA Z RODZICAMI I NASZYM WŁASNYM

Stowarzyszenie Pomocy Chorym Dzieciom LIVER

Jak mogę pomóc?

zobacz więcej

Stowarzyszenie Pomocy
Chorym Dzieciom LIVER

Liver Kontakt

ul. Wysłouchów 30A/43
30-611 Kraków

Liver Kontakt

liver@liver.pl

Liver Kontakt

+48 12 654 52 99
+48 500 460 255

Numery kont bankowych:

konto główne: BNP PARIBAS BANK POLSKA S.A.

19 1750 0012 0000 0000 2068 7436

(przeznaczone na składki członkowskie, darowizny)

94 1750 0012 0000 0000 2068 7444

(przeznaczone WYŁĄCZNIE na darowizny dla Podopiecznych DZIECI i MŁODZIEŻY)