Wiśniewski Michał

 

Stowarzyszenie Pomocy Chorym Dzieciom LIVER zwraca się do Państwa z bardzo gorącą prośbą o udzielenie pomocy finansowej

Michałkowi Wiśniewskiemu,

Michałek jest po rodzinnym przeszczepieniu wątroby 26 kwietnia 2015 roku. Drugie życie podarował mu tata. Michałek miał ostrą niewydolność wątroby o nieznanej etiologii.

Wiśniewski Michałek urodził się 4 kwietnia  2015 roku z marskością wątroby o nieustalonej etiologii. W piątej dobie swojego życia w stanie dobrym został wypisany do domu. Na siódmą dobę musieliśmy wracać na oddział Intensywnej Terapii i Patologii Noworodka Szpitala Dziecięcego w Toruniu. Michałek miał ostrą niewydolność wątroby, zapalenie płuc, niedokrwistość, małopłytkowość, niewydolność oddechową, żółtaczkę i podejrzenie hemochromatozy noworodkowej. W dniu 21.04.2015 roku  został przetransportowany śmigłowcem do Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Tam lekarze postawili diagnozę w kierunku marskości wątroby. W dniu 26.04.2015 roku jako 3-tygodniowe dziecko przeszedł przeszczep wątroby. Dawcą dla Michała został tata.

Leczenie Michałka przekracza nasze możliwości  finansowe. Leki są bardzo drogie, dodatkowo Michałek musi mieć specjalistyczną dietę. Mamy jeszcze 2 dzieci w wieku szkolnym. Po zapłaceniu rachunków brakuje nam środków pieniężnych na życie. Sytuacja w jakiej się znaleźliśmy jest bardzo trudna, prosimy o pomoc tylko dla Michałka. Musi zażywać leki immunosupresyjne i hepatoprotekcyjne, żółciopędne (kwasy UDCA) i ochraniające żołądek. Wymaga również diety oraz pomocy w zakresie rehabilitacji ponieważ zmaga się z niepełnosprawnością, nie może samodzielnie usiąść czy utrzymać zabawek, ma także kłopoty w prawidłowym rozwoju psychoruchowym. 

Bardzo proszę o pomoc i wsparcie dla Michałka.

Serdecznie dziękuje mama Kamila Wiśniewska


 Stowarzyszenie udostępnia swoje konto bankowe. Można na nie dokonywać wpłat w złotówkach. Wpłaty są potwierdzane.

 

Darowizna na rzecz Michał Wiśniewski

RAIFFEISEN BANK

nr konta

94 1750 0012 0000 0000 2068 7444


lub

PODARUJ 1% podatku dopisując

nr KRS: 0000 124 837

Cel szczegółowy: Wiśniewski Michał


lub darowizna online

Przekaż darowiznę


ZA DOKONANE WPŁATY DZIĘKUJEMY W IMIENIU MICHAŁA  Z RODZICAMI I NASZYM WŁASNYM

Stowarzyszenie Pomocy Chorym Dzieciom LIVER

Share Page