fbpx

Niespodzianka dla Podopiecznych od Wydawnictwa PIĘTKA

Niedawno otrzymaliśmy miłą wiadomość, że „wędrują” do nas niespodzianki dla Podopiecznych. Kiedy już ów prezent dotarł, okazało się, że jest tego mnóstwo! Wydawnictwo PIĘTKA przekazało na rzecz Stowarzyszenia Liver materiały i pomoce dydaktyczne. Wśród nich znalazły się karty pracy dla pierwszaków i przedszkolaków, książeczki edukacyjne 3D, mapy i puzzle i wiele innych. Ogromnie dziękujemy za ten wspaniały dar, który został zrealizowany dzięki sponsorom. Wszystkim firmom i osobom prywatnym bardzo dziękujemy za zaangażowanie i wielkie serca, chcące wesprzeć najbardziej potrzebujących.

Poniżej publikujemy listę osób i firm, które zostały sponsorami w Wydawnictwie PIĘTKA materiałów i pomocy dydaktycznych przekazanych na rzecz Stowarzyszenia Pomocy Chorym Dzieciom LIVER.

1. PHU OKNES KRZYSZTOF BESZTAK
24-200 BEŁŻYCE, RYNEK 16

2. INDYWIDUALNA SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA
LEK. MED. WOJCIECH BARAN
80-225 GDAŃSK UL. JÓZEFA WASSOWSKIEGO 7

3. PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA
IWONA DELIKATOR – ZIOBRO
64-810 KACZORY UL. PILSKA 2

4. PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO – PRODUKCYJNO – HANDLOWE
” CARO ” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ OPDOWIEDZIALNOŚCIĄ
82-550 PRABUTY UL. KOSZAROWA 1

5. BIURO RACHINKOWE ” DOMINO ”
SYLWIA ZAORSKA
75-135 KOSZALIN UL. SZCZECIŃSKA 8-10

6. BOGUSŁAW ZAJĄC
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE
30-391 KRAKÓW UL. SPACEROWA 17

7. ” ROHLIG SUUS LOGISTICS ” SPÓŁKA AKCYJNA
KRZYSZTOF GĄSIEWSKI
02-235 WARSZAWA UL. RÓWNOLEGŁA 4A

8. FHU ” ATEST – SERWIS ” S.C.
ARTUR SADZIK, BARBARA KRAWIEC, JERZY KRAWIEC
30-444 KRAKÓW UL. ZGODNA 191

9. FIRMA BUDOWLANO – HANDLOWA NIBURSKI – NIK
KRZYSZTOF NIBURSKI
25-015 KIELCE UL. ZŁOTA 23

10. ” BUD MAX ” USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE
MAŁGORZATA OLSZEWSKA
55-140 ŻMIGRÓD UL. POLNA 6D

11. USŁUGI GEODEZYJNE ” TECHMIAR ”
PIOTR GAWLIK
59-220 LEGNICA UL. ŚRODKOWA 4/1

12. MAREK KACZMARCZYK
AHU ” HELIOS ”
31-111 KRAKÓW ALEJA ZYGMUNTA KRASIŃSKIEGO 1/618

13. AM – BEST MIROSŁAW BYSKO
72-600 ŚWINOUJŚCIE UL. KARSIBORSKA 11B

14. ” AUTOSERWIS ” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGRZEGORZ ZDEBSKI
32-700 BOCHNIA UL. PARTYZNTÓW 17

15. ANDRZEJ WÓJCIK
PAWOJ – BUD
30-654 KRAKÓW UL. SEBASTIANA KLONOWICA 25

16. P.H.U. ” WIR ” ODLEWNIA METALI NIEŻELAZNYCH
ANETA KARWAT
99-416 NIEBORÓW, MYSŁAKÓW UL. STANISŁAWA MONIUSZKI 4

17. ZAKŁAD TRANSPORTOWO – USŁUGOWY
MAREK PADOŁ
33-191 JASTRZĘBIA, KĄŚNA GÓRNA 173

18. KELMES SPÓLKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
SPÓŁKA KOMANDYTOWA
ELŻBIETA SZYMAŃSKA97-200 TOMASZÓW MAZOWIECKI UL. WŁÓKIENNICZA 20/22

19. PAPIEŻ JERZY
FIRMA USŁOGOWO – HANDLOWO – BUDOWLANA ” HAUSBUD ”
34-615 SŁOPNICE, SŁOPNICE 1387

20. PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE ” TECH – SET ”
TOMASZ DŁUGOSZ
25-564 KIELCE UL. TATRZAŃSKA 43

21. MARIUSZ KAJKO – AUTO KAJKO
72-400 KAMIEŃ POMORSKI, JARSZEWO 36

22. ARTDENTICO KOWALCZYK I RAKOWSKA
SPÓŁKA PARTNERSKA – LEKARZE DENTYŚCI
DR MAJA RAKOWSKA
81-415 GDYNIA UL. BATALIONÓW CHŁOPSKICH 26 LOK. U1

23. KANCELARIA RADCY PRAWNEGO
MAŁGORZATA RADWAŃSKA
01-437 WARSZAWA UL. BOLECHA 45/2

24. ZAKŁAD ELEKTROINSTALACYJNY
JÓZEF SOCHA
32-060 LISZKI, KASZÓW 508

25. ” BUD – MED ”
NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W RZESZOWIE
IRENA OPALIŃSKA – SIKORA I PARTNERZY
SPÓŁKA PARTNERSKA LEKARZY
DR JERZY INGLOT
35-016 RZESZÓW UL. KLEMENTYNY HOFFMANOWEJ 8A

26. USŁUGI REMONTOWO – BUDOWLANE
GRZEGORZ MICZOŁEK
33-326 MOGILNO, PASZYN 413

27. INDYWIDUALNA PRAKTYKA LEKARSKA
PIOTR DZIGOWSKI
00-542 WARSZAWA UL. MOKOTOWSKA 51/53 LOK. 23

28. INDYWIDUALNA PRAKTYKA LEKARSKA
LEKARZ DENTYSTA MARCIN GĄSIEWSKI
16-420 RACZKI UL. SUWALSKA 1

29. GABINET STOMATOLOGICZNY E.M. PODSIADŁO S.C.
DR EWA PODSIADŁO
26-600 RADOM UL. GŁÓWNA 19

30. ” DOMOFONY ” S.C.
JADWIGA SITNIK I ZYGMUNT SITNIK
93-208 ŁÓDŹ UL. GEN. JAROSŁAWA DĄBROWSKIEGO 113/12

31. LIMES SERVICES MARCIN GRZESIAK
69-100 SŁUBICE UL. NADODRZAŃSKA 14C

32. USŁUGI DEKARSKO BLACHARSKIE
GRZEGORZ MAŃKOWSKI
51-211 WROCŁAW UL. WILANOWSKA 17/5

33. PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE AS – KOL
ADAM SOBCZAK
57-200 ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE UL. ŻEROMSKIEGO 2/3

34. GABINET LEKARSKI
FRANCISZEK DZIUBAN
39-100 ROPCZYCE UL. PRZEMYSŁOWA 1

35. SPÓŁDZIELNIA KÓŁEK ROLNICZYCH W ROKICINACH
LUCYNA SŁOŃ
97-221 ROKICINY – KOLONIA UL. WODNA 10

36. RZECZOZNAWCA MAJĄTKOWY
JAN LEON PANKAU
89-500 TUCHOLA UL. ŚWIECKA 67

37. BROS – BUD SŁAWOMIR PAWLIK
98-355 DZIAŁOSZYN – TRĘBACZEW UL. ZIELONA 13

38. STUDIO FRYZUR BARTOSZ DOLATA
64-200 WOLSZTYN UL. 5 STYCZNIA 50

39. PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI ROLNICZEJ W SAHRYNIU SP.Z O.O.
STANISŁAWA WÓJCIK
22-546 SAHRYŃ – TURKOWICE, SAHRYŃ 91/1

40. GABINET STOMATOLOGICZNY HABER ALA
05-075 WARSZAWA UL. AKACJOWA 5

41. ZAKŁAD MECHANIKI MASZYN
MIROSŁAW TAFIL
03-337 WARSZAWA UL. WYSZOGRODZKA 7/64

42. TOMASZ DRZAZGA ROBOTY OGÓLNOBUDOWLANE
20-135 LUBLIN UL. PROSTA 28

43. ZAKŁAD PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWY
KRZYSZTOF JĘDRZEJCZAK
67-410 SŁAWA, LIPINKI 22

44. ” DANACHEM ” SPÓŁKA JAWNA
M. MYSIAKOWSKI, A. SZAFAROWSKI
03-178 WARSZAWA UL. BORECKA 4A

45. ANDRZEJ RATAJSKI ” EAGLE ELECTRONICS ”
PRZEDSIĘBIORSTWO PROJEKTOWO WDROŻENIOWE
61-369 POZNAŃ UL. WAGROWSKA 2

46. FIRMA ” PEGAZ ” MARIAN STOPA
57-100 STRZELIN UL. BRZEGOWA 68

47. IWPEL IWONA ĆWIKLIŃSKA
99-220 WARTKOWICE, NOWY GOSTKÓW 5

48. FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA ” BROMAG ”
MONIKA PODJACKA57-320 POLANICA ZDRÓJ UL. WARSZAWSKA 13

49. WIMECH S.C.
ROLAND IGNATOWSKI, ANNA IGNATOWSKA
05-804 PRUSZKÓW UL. MAGAZYNOWA 3

50. USŁUGI PROJEKTOWE LESZEK SKRZYPCZAK
63-200 JAROCIN UL. ALFREDA BRANDOWSKIEGO 8A

51. STANIK MAREK ” DALMET ”
26-432 WIENIAWA, SOKOLNIKI SUCHE 14

52. PRZEDSIĘBIORSTWO PROJEKTOWANIA I REALIZACJI INWESTYCJI
” REINVEST ” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
PREZES : JACEK OLEJNIK
90-728 ŁÓDŹ UL. PŁK. DR ST. WIĘCKOWSKIEGO 32

53. ENPOL JÓZEF LEOŃCZAK, MIKOŁAJ WIEREL SPÓŁKA JAWNA
15-545 BIAŁYSTOK UL. KONSTANTEGO CIOŁKOWSKIEGO 88/1

54. G3 ANNA LIPIŃSKA
00-775 WARSZAWA UL. KONDUKTORSKA 3A/12

55. BUD – PIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
SPÓLKA KOMANDYTOWA
PAWEŁ PISKOR
39-300 MIELEC UL. WOJSŁAWSKA 23

56. THB SYSTEMY INFORMATYCZNE
SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
KRZYSZTOF GÓRECKI
53-680 WROCŁAW UL. BRANOBORSKA 2/10

57. SZUMLEWICZ RENATA
ZHU AUDIO – VIDEO SAT SERWIS BIS
PAWEŁ SZUMLEWICZ
67-100 NOWA SÓL UL. GRUNWALDZKA 30

58. ZUZANNA REJOWSKA
NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ
33-388 STARY SĄCZ, GOŁKOWICE GÓRNE 119

59. ROBERT NAWARA F.H.U. R – BIT ROBERT NAWARA
34-600 LIMANOWA UL. FABRYCZNA 1/6A

60. ” NORAN ” JANUSZ NORWA
04-418 WARSZAWA UL. KORDIANA 67

61. ZAKŁAD ŚLUSARSKI TERESA SZYSZKA
63-720 KOŹMIN WIELKOPOLSKI, SAPIEŻYN 19

62. DONIMET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
SPÓLKA KOMANDYTOWA
05-660 WARKA UL. GOŚNIEWSKA 43

63. DENTAL CLINIC
EWA RADZIEJEWSKA
82-300 ELBLĄG UL. GROBLA ŚWIĘTEGO JERZEGO 15

64. PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO – USŁUGOWE ” BUDROL ”
ROMAN CUDO, EWA CUDO SPÓLKA JAWNA
36-100 KOLBUSZOWA UL. JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO 125C

65. USŁUGI INSTALACYJNE WOD – KAN, CO – GAZ
REMONTOWO – BUDOWLANE HENRYK WIŚNIEWSKI
62-200 GNIEZNO UL. WARZYWNA 1A/8

66. PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO – USŁUGOWE ” TERM – POL ”
ZBIGNIEW STRYJEWSKI
75-848 KOSZALIN, LUBUSZAN 6

67. HYGEA – HYGEA 2 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
SPÓLKA KOMANDYTOWA
WITOLD WENDOWSKI65-001 ZIELONA GÓRA UL. STEFANA WYSZYŃSKIEGO 32D/10

68. NZOZ PRZYCHODNI RODZINNA I MEDYCYNY PRACY
LEK. MED. JOANNA ADAMSKA
16-400 SUWAŁKI UL. KS. JERZEGO ALEKSANDRA POPIEŁUSZKI 1

69. ” AGRO INSERWIS ” SPÓLKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
PREZES : ROMAN RADKOWSKI
05-140 SEROCK, JADWISIN UL. PARKOWA 8

70. ANTONI ROMAŃCZYK – F.H.U. ” TRANSROL ”
33-330 GRYBÓW, BIAŁA NIŻNA 468

71. PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO – HANDLOWO – USŁUGOWE
” WALDI ” WALDEMAR ŁAPIŃSKI
32-626 JAWISZOWICE UL. POCHYŁA 3

72. MAREK PIETRYGA PRYWATNA PRAKTYKA WETERYNARYJNA
MARIOLA PIETRYGA
62-406 LĄDEK UL. POLNA 8/1

73. WĘDLINY I MIĘSO
MAGDALENA JASIŃSKA
05-205 OSTRÓWEK UL. KOLEJOWA 42

74. FPHU TABOR CHŁODNICTWO TRANSPORTOWE
KLIMATYZACJA AUTOBUSOWA
ZBIGNIEW TABOR
39-204 ŻYRAKÓW, ZAWIERZBIE 36F

75. ARTUR FLORCZAK ARTPOL
64-120 KRZEMIENIEWO UL. SPÓLDZIELCZA 100B

76. ZAKŁAD ELEKTROINSTALACYJNY
JÓZEF SOCHA
32-060 LISZKI, KASZÓW 508

77. WIOLETA GROCHOWSKA – LAZUREK
FIRMA USŁUGOWO HANDLOWA ” GROCHOWIAK ”
21-400 ŁUKÓW UL. MIĘDZYRZECKA 90

78. IKA – KOLOR MARIOLA SZOSZOROWSKA I SPÓŁKA SPÓLKA JAWNA
80-384 GDAŃSK UL. ŚLĄSKA 4

79. AGMAR AGNIESZKA OLEKSA
76-004 SIANÓW, SIERAKOWO SŁAWIEŃSKIE 7

80. FAMOS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
MARSEL BABADZHANOV
05-850 DUCHNICE UL. OŻAROWSKA 40/42

81. ŁUKASZ LISOWSKI TERENOWY ZESPÓŁ USŁUG PROJEKTOWYCH
W BRZOZOWIE
ŁUKASZ LISOWSKI
36-200 BRZOZÓW UL. 3 MAJA 62

82. PAN ARKADIUSZ STRUTYŃSKI
GOLENIÓW

83. PAN KRZYSZTOF OLIPRA
STARY WIŚNICZ

84. KS. PROBOSZCZ PAWEŁ PAWLICKI
WRONKI

85. PANI WANDA PAZDAN
OPOLE

86. PAN MECENAS WOJCIECH GIZICKI
WARSZAWA

87. PAN KRZYSZTOF HAŁAS
LESZNO

88. PAN ZBIGNIEW BIELEŃ
KOŃSKOWOLA

89. PAN INŻ. WITOLD POZIOMKOWSKI
HRUBIESZÓW

90. PAN WOJCIECH KASPRZYK
WIELICZKA

91. PAN RAFAŁ SZTABA
KRAKÓW

92. PAN KRZYSZTOF JANIA
BĘBŁO

93. KS. PROBOSZCZ MAREK URBAN
GORLICE

94. PAN KAROL GAJDA
ŁÓDŹ

95. PANI DR BOŻENA BRZOZOWSKA
ZAWADY

96. PAN ZBIGNIEW GAJEWSKI
ŻYCHLIN

97. PAN MARCIN BARDEL
KOBIELNIK

98. KS. PROBOSZCZ STANISŁAW BABICZ
MIRKÓW

99. PANI EWA CUDO
KOLBUSZOWA

100. PAN ROBERT JAKUBCZYK
TARGOWISKA

Jak mogę pomóc?

zobacz więcej

Stowarzyszenie Pomocy
Chorym Dzieciom LIVER

Liver Kontakt

ul. Wysłouchów 30A/43
30-611 Kraków

Liver Kontakt

liver@liver.pl

Liver Kontakt

+48 12 654 52 99
+48 500 460 255

Numery kont bankowych:

konto główne: BNP PARIBAS BANK POLSKA S.A.

19 1750 0012 0000 0000 2068 7436

(przeznaczone na składki członkowskie, darowizny)

94 1750 0012 0000 0000 2068 7444

(przeznaczone WYŁĄCZNIE na darowizny dla Podopiecznych DZIECI i MŁODZIEŻY)