Komunikat w sprawie Grantu Razem Możemy Więcej

Koniec Grantu Razem Możemy Więcej

Z uwagi na zmianę konstrukcji finansowej projektu charytatywnego Razem Możemy Więcej przez partnera Fundację Dbam o Zdrowie podjęliśmy decyzje o nieaplikowaniu w kolejnej edycji Grantu. Edycja V była ostatnią, w której wzięliśmy jako Stowarzyszenie udział.

Przez wiele współpracy z Fundacją Dbam o Zdrowie wynieśliśmy wiele pozytywnych doświadczeń i zawsze spotykaliśmy się z profesjonalizmem, otwarciem na problemy ludzkie, empatią i chęcią do dalszej kooperacji.  Jesteśmy zadowoleni ze współpracy i rekomendujemy Fundację Dbam o Zdrowie jako organizację wiarygodną, rzetelną i charytatywną. Dziękujemy serdecznie za wieloletnią współpracę i mamy nadzieję, że kiedyś jeszcze zaistnieją odpowiednie uwarunkowania finansowe, umożliwiające realizację działań charytatywnych.

Jako Stowarzyszenie podejmujemy decyzje w oparciu dostępne środki finansowe i możliwości pomocy dla jak największej liczy naszych Podopiecznych. Uznaliśmy, że wkład finansowy ze strony Stowarzyszenia a następnie wsparcie ze strony Fundacji Dbam o Zdrowie jest dla nas niekorzystny. Dlatego w porozumieniu i za obopólną zgodą rozwiązaliśmy umowę realizacji wspólnego projektu charytatywnego w ramach strategicznego Grantu Razem Możemy Więcej.

Co to oznacza dla naszych Podopiecznych?

Brak realizacji grantu to brak kart, którymi można było płacić w aptekach w całym kraju. Nie będziemy już mogli udostępnić kart naszym Podopiecznych. Nie oznacza to jednak zaprzestania wsparcia chorych dzieci. Stoimy w gotowości im pomóc poprzez refundacje, udostępnianie lekarstw oraz płatności przelewowe na rzecz aptek. Liczymy na zrozumienie naszej decyzji przez Podopiecznych.

Stowarzyszenie Pomocy Chorym Dzieciom Liver

Jak mogę pomóc?

zobacz więcej

Stowarzyszenie Pomocy
Chorym Dzieciom LIVER

Liver Kontakt

ul. Wysłouchów 30A/43
30-611 Kraków

Liver Kontakt

liver@liver.pl

Liver Kontakt

+48 12 654 52 99
+48 500 460 255

Numery kont bankowych:

konto główne: BNP PARIBAS BANK POLSKA S.A.

19 1750 0012 0000 0000 2068 7436

(przeznaczone na składki członkowskie, darowizny)

94 1750 0012 0000 0000 2068 7444

(przeznaczone WYŁĄCZNIE na darowizny dla Podopiecznych DZIECI i MŁODZIEŻY)