Sasin Michał

Stowarzyszenie Pomocy Chorym Dzieciom LIVER zwraca się do Państwa z

bardzo gorącą prośbą o udzielenie pomocy finansowej

 Michałkowi Sasin,

u którego  11.02.2014 roku  przeprowadzono transplantację wątroby

a dawcą części organu był najstarszy brat Michałka.

Michał Sasin urodził się 13.11.2012 roku z marskością wątroby w przebiegu atrezji zewnątrzwątrobowych dróg żółciowych. Lekarze z CZD w Warszawie by, ratować naszego synka przebadali naszą rodzinę w kierunku bycia dawcą. Niestety z powodu ciężkiej cukrzycy ja-mama Michałka nie mogłam pomóc w ratowaniu mojego najmłodszego dziecka. Na szczęście po badaniach kwalifikacyjnych okazało się że najstarszy pełnoletni syn Mateusz jak najbardziej nadaję się na dawcę organu. Bardzo jesteśmy mu wdzięczni za wielkie serce, odwagę i dar życia dla młodszego brata, który bez pomocy i operacji po prostu mógłby umrzeć.

Na szczęście medycyna i wspaniali lekarze podjęli się ratowania Michałka. I dzięki nim teraz nasza cała rodzina jest razem. Oprócz  chorego Michałka mamy dwóch synów Mateusza i średniego syna Piotra. Każdy z chłopców to, dar od Boga i nasza duma. Ostatnie lata to walka o życie Michałka i niestety nadal mimo, że zagrożenie minęło nadal musimy być pod stałą kontrolą lekarzy i starać się zapewnić naszemu synkowi niezbędne lekarstwa oraz odpowiednie żywienie.

 

Jest nam ciężko; naszą rodzinę utrzymuję tylko mąż Andrzej, który prowadzi mały sklepik. Czasami nie jest nam łatwo ale wiemy, że nasze dzieci liczą na nas, a my jesteśmy ich rodzicami i z zrobimy wszystko co w naszej mocy by im niczego nie brakowało.

Mieszkamy w małej miejscowości pod Łodzią i częste wyjazdy do Warszawy pochłaniają spore wydatki, problemem dla nas też jest zakup drogich leków dla Michałka bo część z nich niestety jest nierefundowana i bardzo droga.

Michałek na stałe musi zażywać wiele leków między innymi immunosupresyjne, minimalizujące odrzucenie przeszczepionego organu. Nasz synek zmaga się z częstymi chorobami górnych dróg oddechowych, cierpi z powodu przewlekłego zapalenia płuc. Boimy się, że w okresie jesienno zimowym Michałek znowu może być  chory na płuca. Ponieważ po tak ciężkiej operacji jego organizm jest osłabiony i ciągle łapie jakieś infekcje. Jesteśmy dobrej myśli, że teraz to już będzie tylko lepiej, a nasz Michałek w końcu pokona choroby i będzie rozwijał się jak inne dzieci w jego wieku.

Dlatego zwracamy się z prośbą o pomoc w gromadzeniu funduszy na leki, rehabilitację i pobyty w CZD w Warszawie. Z całego serca dziękujemy Wszystkim Wspaniałym Ludziom za wsparcie  w ratowaniu naszego synka Michałka.

♥♥♥♥♥

♥♥♥

Michałek wraz z Rodzicami

prosi o wsparcie finansowe na leczenie.

Stowarzyszenie udostępnia swoje konto bankowe.

Można na nie dokonywać wpłat w złotówkach:

Wpłaty są potwierdzane.

Darowizna na rzecz Michał Sasin

BNP PARIBAS nr konta

94 1750 0012 0000 0000 2068 7444

POMÓŻ ONLINE

Przekaż darowiznę


PODARUJ 1,5% podatku dopisując

nr KRS: 0000 124 837

Cel szczegółowy: Sasin Michał

ZA DOKONANE WPŁATY DZIĘKUJEMY W IMIENIU MICHAŁKA  Z RODZICAMI I NASZYM WŁASNYM

Zarząd Stowarzyszenia Pomocy Chorym Dzieciom LIVER

Jak mogę pomóc?

zobacz więcej

Stowarzyszenie Pomocy
Chorym Dzieciom LIVER

Liver Kontakt

ul. Wysłouchów 30A/43
30-611 Kraków

Liver Kontakt

liver@liver.pl

Liver Kontakt

+48 12 654 52 99
+48 500 460 255

Numery kont bankowych:

konto główne: BNP PARIBAS BANK POLSKA S.A.

19 1750 0012 0000 0000 2068 7436

(przeznaczone na składki członkowskie, darowizny)

94 1750 0012 0000 0000 2068 7444

(przeznaczone WYŁĄCZNIE na darowizny dla Podopiecznych DZIECI i MŁODZIEŻY)