Wyprawa na LIVERLANDIĘ 2023

Sierpień 2023 był dla nas wyjątkowy ze względu na cudowne spotkanie podczas LIVERLANDII, która miała miejsce w Nowym Targu.
Staramy się co roku organizować wyjazd z myślą o naszych Podopiecznych, aby poczuć atmosferę ciepła, życzliwości oraz mieć mnóstwo wspaniałych wspomnień 🙂.
Podczas weekendu wiele się wydarzyło. W piątek wieczorem po kolacji spotkaliśmy się na sali, aby wspólnie przywitać wszystkich uczestników, zapoznać się z planem na najbliższe dni oraz uczestniczyć w wartościowym panelu dyskusyjnym z lekarzami: z Panią Prof. Ireną Jankowską, Prof. Anną Liberek, Dr Dianą Kamińską, Dr Sabiną Więcek oraz Dr Wojciechem Graboszem. To najważniejsza część wyjazdu, ponieważ rodzice mogli przedyskutować z gronem medycznym swoje wątpliwości, podzielić się doświadczeniami w wielu kwestiach dotyczących choroby ich dziecka.
Sobota minęła niezwykle szybko, a zaczęliśmy od wycieczki autokarami na spływ Dunajcem. Aż 17 tratew mieszczących po kilkanaście osób zajęła nasza cała ekipa 😉 Spływ trwał 2,5 godziny, piękna pogoda, piękne okoliczności przyrody, czego chcieć więcej ❤ Dopłynęliśmy do Szczawnicy skąd wyruszyliśmy na obiad do karczmy. Zjedliśmy solidnie i trzeba się było zbierać ponieważ czekała na nas kolejna wycieczka do Zamku w Niedzicy. Nasz odjazd dodatkowo przyspieszyła burza z małym tornadem, ale na szczęście wszystko dobrze się skończyło, słońce szybko wyszło akurat, gdy wysiedliśmy, by zwiedzać zamek. Ciekawa historia ruin, niezwykła zapora w Czorsztynie, piękne widoki. Po oprowadzaniu nas przez przewodnika wróciliśmy do hotelu, by wyjechać do karczmy na wspólną biesiadną kolację. Podczas niej nasze Stowarzyszenie dostało podziękowania za pomoc, a nawet piękne prace plastyczne Podopiecznych ❤ Tego wieczoru zorganizowaliśmy zbiórkę dla naszego Podopiecznego Kuby Krzysztofika, który czeka na drugi przeszczep w swoim życiu, tym razem na przeszczep nerki. Jego leczenie jest bardzo drogie, a operacja musi odbyć się za granicą, dlatego koszty są ogromne. Dziękujemy uczestnikom LIVERLANDII za piękny gest. Zebraliśmy 3 114,83 zł.
W niedzielę po śniadaniu wyruszyliśmy na termy Gorący Potok, które były niezwykłą atrakcją szczególnie dla dzieci. Dużo frajdy w wodzie, wspaniale spędzony czas. Po tej atrakcji wróciliśmy do hotelu na obiad aby spędzić razem jeszcze chwilę i pożegnać się.
Dziękujemy hotelowi ibis Styles Nowy Targ za ugoszczenie tak dużej ilości osób (ponad 200 osób), za pyszne jedzenie i spełnienie wymagań najbardziej wymagających Podopiecznych. Dziękujemy także Pani Bożenie Jakubiak i Gosi Szymkowiak za koordynowanie i pieczę nad całym wyjazdem. Wierzymy, że w przyszłym roku, jeśli uda się zorganizować wyjazd, zobaczymy się ponownie.
❤️💖❤️

Jak mogę pomóc?

zobacz więcej

Stowarzyszenie Pomocy
Chorym Dzieciom LIVER

Liver Kontakt

ul. Wysłouchów 30A/43
30-611 Kraków

Liver Kontakt

liver@liver.pl

Liver Kontakt

+48 12 654 52 99
+48 500 460 255

Numery kont bankowych:

konto główne: BNP PARIBAS BANK POLSKA S.A.

19 1750 0012 0000 0000 2068 7436

(przeznaczone na składki członkowskie, darowizny)

94 1750 0012 0000 0000 2068 7444

(przeznaczone WYŁĄCZNIE na darowizny dla Podopiecznych DZIECI i MŁODZIEŻY)