Zbieramy zakrętki i prowadzimy zajęcia edukacyjne

Jako Stowarzyszenie staramy się pomagać Podopiecznym nie tylko poprzez zbiórkę 1% podatku, czy też dzięki wsparciu Darczyńców, ale angażujemy się także w nasz projekt Lekko nakręceni. Zbieramy co raz większą ilość plastikowych zakrętek, bo co raz chętniej angażujecie się w tą akcję, za co bardzo dziękujemy. Góry zakrętek rosną tak, jak rośnie ilość dziecięcych uśmiechów dzięki nim. Zbieranie zakrętek odbywa się w całej Polsce, a zdarza się, że otrzymujemy przesyłki nawet zza granicy.

Dlaczego zbiórka zakrętek jest pożyteczna? Zgromadzone nakrętki oddajemy do punktu recyklingowego, a w zamian za to kupujemy leki dla naszych Podopiecznych. Przeszczep wątroby to walka o przetrwanie do końca życia. Zażywanie odpowiednich leków, choć bardzo drogich, minimalizuje ryzyko odrzucenia wątroby przez organizm lub powikłań pooperacyjnych.

Zachęcamy zatem całą Polskę i nie tylko do włączenia się w akcję, nawet w zaciszu własnego domu 🙂 Dowolną ilość zakrętek przynieście lub wyślijcie do nas pod adres:

Stowarzyszenie Pomocy Chorym Dzieciom LIVER
ul. Wysłouchów 30A/43
30-611 Kraków

Z naszą akcją docieramy także do przedszkoli, w których organizujemy zajęcia edukacyjne o tym komu pomagamy i jak wygląda proces recyklingu zakrętek. Niedawno byliśmy z taką wizytą w Miejskim Przedszkolu Nr 2 w Bochni 🤗 💓. Wśród przedszkolaków był nasz Podopieczny – Jaś Sokański, który wraz z innymi przedszkolakami już zbiera zakrętki dla LEKKO zakręconych.

 

Plan jest prosty:
1. Odkręcasz zakrętkę i zbierasz dalej,
2. Przynosisz lub wysyłasz wypełnioną torbę do naszego biura.
3. Zebrane nakrętki skupuje zaprzyjaźniona firma recyklingowa
4. Na konto Stowarzyszenia wpadają złotówki na fundusz Leki SOS, za które kupujemy leki Podopiecznym.
Przy dużej ilości zebranych zakrętek możemy odebrać je na terenie Krakowa lub okolic.
A jeśli jesteś spoza Krakowa, może w Twojej okolicy także jest punkt recyklingowy? Jeśli tak, to wspaniale, możesz tam oddać zakrętki, a środki ze sprzedaży przekazać na leczenie naszych Podopiecznych. Będziemy ogromnie wdzięczni !!!
Odkręcasz – zbierasz – POMAGASZ! : )
Zostań Zakrętkowym BOHATEREM

Jak mogę pomóc?

zobacz więcej

Stowarzyszenie Pomocy
Chorym Dzieciom LIVER

Liver Kontakt

ul. Wysłouchów 30A/43
30-611 Kraków

Liver Kontakt

liver@liver.pl

Liver Kontakt

+48 12 654 52 99
+48 500 460 255

Numery kont bankowych:

konto główne: BNP PARIBAS BANK POLSKA S.A.

19 1750 0012 0000 0000 2068 7436

(przeznaczone na składki członkowskie, darowizny)

94 1750 0012 0000 0000 2068 7444

(przeznaczone WYŁĄCZNIE na darowizny dla Podopiecznych DZIECI i MŁODZIEŻY)